Kadecja 2010-2014
Radni
Michał Andrzej BOBOWIEC ** (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 2371, poparcie 1.25% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Grażyna Joanna CAL ** (ur. 1972)
wybrana 21.11.2010, głosów 2426, poparcie 1.12% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Leszek Marek DĄBROWSKI ** (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 1895, poparcie 1.11% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek DYDUCH (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 13870, poparcie 6.39% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Elżbieta GASZYŃSKA (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 3195, poparcie 1.47% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Julian Kazimierz GOLAK (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 6011, poparcie 2.77% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dorota GROMADZKA (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 6108, poparcie 2.82% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Anna Maria HORODYSKA (ur. 1976)
wybrana 21.11.2010, głosów 5664, poparcie 2.82% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Paweł Marek HRENIAK (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 7643, poparcie 3.81% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Michał Seweryn HUZARSKI (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 11732, poparcie 6.90% okr. 5
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Andrzej Stanisław JAROCH (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 20862, poparcie 10.98% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Józef KOZŁOWSKI (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 5605, poparcie 3.43% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Iwona Małgorzata KRAWCZYK (ur. 1965)
wybrana 21.11.2010, głosów 9239, poparcie 5.66% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek Zenon LARYŚ ** (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 2213, poparcie 1.10% okr. 2
• KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Tadeusz Stefan LEWANDOWSKI (ur. 1944)
wybrany 21.11.2010, głosów 10904, poparcie 6.68% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej Antoni ŁOŚ (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 14593, poparcie 7.68% okr. 1
• KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Grażyna Elżbieta MALCZUK (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 7286, poparcie 4.46% okr. 4
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Janusz MARSZAŁEK (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 2412, poparcie 1.20% okr. 2
• KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Wioletta MATYSEK-SZUMILAS ** (ur. 1968)
wybrana 21.11.2010, głosów 4399, poparcie 2.19% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Janusz Eugeniusz MIKULICZ (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 8398, poparcie 4.94% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Agnieszka Barbara MUSZYŃSKA (ur. 1980)
wybrana 21.11.2010, głosów 4406, poparcie 2.32% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tymoteusz Dominik MYRDA ** (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 4942, poparcie 2.90% okr. 5
• KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Marek Adam OBRĘBALSKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 7468, poparcie 4.57% okr. 4
• KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Jacek Jerzy PILAWA (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 5591, poparcie 2.79% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jerzy Jan POKÓJ (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 14584, poparcie 8.93% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ewa Maria RZEWUSKA (ur. 1937)
wybrana 21.11.2010, głosów 9625, poparcie 5.07% okr. 1
• KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Krzysztof Ryszard SKÓRA (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 10397, poparcie 6.11% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Piotr Stefan SOSIŃSKI (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 15726, poparcie 7.25% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dariusz Paweł STASIAK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 3568, poparcie 1.78% okr. 2
• KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Zbigniew SZCZYGIEŁ (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 5551, poparcie 2.56% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jadwiga SZELĄG (ur. 1950)
wybrana 21.11.2010, głosów 11290, poparcie 6.64% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jerzy TUTAJ (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 25185, poparcie 11.61% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Patryk Edward WILD (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 11256, poparcie 5.19% okr. 3
• KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Paweł Leszek WRÓBLEWSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 22325, poparcie 11.75% okr. 1
• KWW RAFAŁA DUTKIEWICZA
Barbara Grażyna ZDROJEWSKA (ur. 1960)
wybrana 21.11.2010, głosów 33045, poparcie 17.40% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr ŻUK (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 7684, poparcie 4.05% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ