Kadecja 2010-2014
Radni
Teresa Zofia BĄK (ur. 1941)
wybrana 21.11.2010, głosów 836, poparcie 13.02% okr. 3
• KW STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMIN I MIAST POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
Adam Franciszek BOGUSZ (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 309, poparcie 4.78% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stanisław BRYŁKA (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 582, poparcie 9.06% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek CHCIAŁOWSKI (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 473, poparcie 4.43% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Elżbieta Cecylia DOMASZCZYŃSKA (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 334, poparcie 5.20% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Ewa Jolanta FLAGA (ur. 1960)
wybrana 21.11.2010, głosów 532, poparcie 8.23% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Bogusław GODULA (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 918, poparcie 14.38% okr. 5
• KW STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMIN I MIAST POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
Stefan Marian GORA (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 721, poparcie 6.75% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMIN I MIAST POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
Marian KORYCKI (ur. 1943)
wybrany 21.11.2010, głosów 1005, poparcie 13.63% okr. 4
• KW STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMIN I MIAST POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
Maciej KUROWSKI (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 868, poparcie 13.43% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek Czesław NIEDŹWIEDŹ (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 816, poparcie 11.07% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof Jerzy OCHNIO (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 632, poparcie 9.16% okr. 6
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Piotr OSMÓLSKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 325, poparcie 4.71% okr. 6
• KW STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMIN I MIAST POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
Krzysztof OŚKA (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 743, poparcie 10.77% okr. 6
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dariusz Marek OWCZARCZYK (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 923, poparcie 8.64% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Mirosław PYRA (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 776, poparcie 11.25% okr. 6
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Józef TOMALA (ur. 1943)
wybrany 21.11.2010, głosów 832, poparcie 11.29% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jan TYWANEK (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 1139, poparcie 17.85% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mirosław Marek WALICKI (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 321, poparcie 3.00% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Grzegorz Adam WOŹNIAK (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 1217, poparcie 11.39% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Janusz Roman ZACZEK (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 610, poparcie 9.56% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Urszula Teresa ZADROŻNA (ur. 1958)
wybrana 21.11.2010, głosów 395, poparcie 6.11% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMIN I MIAST POWIATU GARWOLIŃSKIEGO
Henryk ZAJĄC (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 893, poparcie 8.36% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ