Kadecja 2010-2014
Radni
Ewa Józefa BURZYK (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 334, poparcie 2.32% okr. 1
• KWW ZIEMIA GRODZISKA
Krzysztof FILIPIAK (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 1100, poparcie 13.33% okr. 3
• KWW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
Wojciech Robert HARDT (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 1358, poparcie 9.41% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zbigniew Stanisław KAJAK (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 621, poparcie 7.91% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sławomir Aleksander KAMIŃSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 1733, poparcie 22.08% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jerzy Szczepan KOPEĆ (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 535, poparcie 3.71% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE GRODZISZCZANIE
Aleksander Andrzej KRZEMIŃSKI (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 430, poparcie 5.48% okr. 2
• KWW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
Zofia LIPIŃSKA (ur. 1964)
wybrana 21.11.2010, głosów 427, poparcie 5.17% okr. 3
• KWW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
Krzysztof Władysław MARKOWSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 809, poparcie 9.80% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej OLIZAROWICZ (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 517, poparcie 6.26% okr. 3
• KW SPRAWIEDLIWY POWIAT
Zofia Maria OWCZAREK (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 660, poparcie 8.41% okr. 2
• KWW WSPÓLNY POWIAT GRODZISKI
Paweł PIENIĄŻEK (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 557, poparcie 3.86% okr. 1
• KWW ZIEMIA GRODZISKA
Zbigniew RELUGA (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 749, poparcie 9.55% okr. 2
• KW SPRAWIEDLIWY POWIAT
Krzysztof Tadeusz SANKIEWICZ (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 862, poparcie 10.44% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Małgorzata Barbara SĘDZIŃSKA (ur. 1962)
wybrana 21.11.2010, głosów 417, poparcie 2.89% okr. 1
• KWW ZIEMIA GRODZISKA
Michał Sławomir ŚLIWIŃSKI (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 715, poparcie 4.96% okr. 1
• KWW ZIEMIA GRODZISKA
Bronisław Jerzy ŚWIDLICKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 260, poparcie 3.31% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jerzy Tadeusz TERLIKOWSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 687, poparcie 4.76% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Hubert Piotr TUSZYŃSKI (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 451, poparcie 3.13% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE GRODZISZCZANIE
Marek Zdzisław WIEŻBICKI (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 1671, poparcie 11.58% okr. 1
• KWW ZIEMIA GRODZISKA
Małgorzata ZACNY (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 142, poparcie 0.98% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP