Kadecja 2010-2014
Radni
Radosław BIENIAS (ur. 1981)
wybrany 21.11.2010, głosów 260, poparcie 1.96% okr. 3
• KW SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE NASZ REGION KOZIENICKI
Martin BOŻEK (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 311, poparcie 2.35% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marianna FUSIEK (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 259, poparcie 1.95% okr. 3
• KW PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
Robert GRYGIEL (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 398, poparcie 6.58% okr. 1
• KW SAMORZĄDOWE FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
Andrzej Tadeusz JUNG (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 546, poparcie 4.12% okr. 3
• KW SAMORZĄDOWE FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
Tadeusz KOWALCZYK (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 437, poparcie 4.64% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marek Zbigniew KUCHARSKI (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 725, poparcie 5.47% okr. 3
• KW SAMORZĄDOWE FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
Ryszard ŁACHWA ** (ur. 1939)
wybrany 21.11.2010, głosów 367, poparcie 3.89% okr. 2
• KW SAMORZĄDOWE STOWARZYSZENIE NASZ REGION KOZIENICKI
Józef Grzegorz MAŁAŚNICKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 611, poparcie 6.48% okr. 2
• KW PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
Tadeusz MOLENDA (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 323, poparcie 5.34% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek PRZEDNICZEK (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 557, poparcie 4.20% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Mieczysław SIEMBOR (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 299, poparcie 2.26% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Barbara SOBOTA (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 404, poparcie 4.29% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Grzegorz SOTOWSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 410, poparcie 6.78% okr. 1
• KW PRAWORZĄDNY POWIAT MIASTO I GMINA
Janusz Tadeusz STĄPÓR (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 757, poparcie 5.71% okr. 3
• KW SAMORZĄDOWE FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
Włodzimierz Tadeusz STYSIAK (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 825, poparcie 8.75% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Krystyna SZCZEŚNIAK (ur. 1966)
wybrana 21.11.2010, głosów 430, poparcie 7.11% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Robert WOJCIESZEK ** (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 322, poparcie 2.43% okr. 3
• KW SAMORZĄDOWE FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
Dariusz ZAWODNIK (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 711, poparcie 7.54% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP