Kadecja 2010-2014
Radni
Jerzy BAUER (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 1218, poparcie 11.98% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Eugeniusz BOGUCKI (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 648, poparcie 8.25% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTROWSKIEGO ZIEMIA OSTROWSKA
Dariusz Zygmunt CHMIELEWSKI (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 422, poparcie 4.15% okr. 1
• KWW RAZEM DLA POWIATU
Zbigniew CHRUPEK (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 243, poparcie 2.39% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krystyna GUMKOWSKA (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 933, poparcie 9.02% okr. 3
• KWW RAZEM DLA POWIATU
Zbigniew KAMIŃSKI (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 1032, poparcie 9.98% okr. 3
• KWW RAZEM DLA POWIATU
Marek KAMIŃSKI (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 437, poparcie 4.30% okr. 1
• KWW RAZEM DLA POWIATU
Wojciech Eugeniusz KRZYŻANOWSKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 702, poparcie 6.91% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tadeusz LEGACKI (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 429, poparcie 4.15% okr. 3
• KW STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTROWSKIEGO ZIEMIA OSTROWSKA
Dariusz Adam MORAWSKI (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 448, poparcie 4.33% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Józef POLAK (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 794, poparcie 10.11% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Dariusz Stanisław RAFALIK (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 893, poparcie 16.94% okr. 4
• KWW RAZEM DLA POWIATU
Anna Małgorzata RAFEENKO (ur. 1965)
wybrana 21.11.2010, głosów 531, poparcie 5.22% okr. 1
• KWW WSPÓLNE DOBRO
Stefan Kazimierz ROSTKOWSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 532, poparcie 10.09% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej SADOWSKI (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 599, poparcie 11.36% okr. 4
• KW STOWARZYSZENIA POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTROWSKIEGO ZIEMIA OSTROWSKA
Waldemar WOJTKOWSKI (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 991, poparcie 12.62% okr. 2
• KWW RAZEM DLA POWIATU
Urszula WOŁOSIEWICZ (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 376, poparcie 4.79% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bogumiła Maria WUJEK (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 312, poparcie 3.02% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Anna Aldona ZALEWSKA (ur. 1977)
wybrana 21.11.2010, głosów 582, poparcie 5.63% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ