Kadecja 2010-2014
Radni
Ryszard Andrzej AMBROZIAK (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 323, poparcie 4.59% okr. 1
• KWW POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ
Józef Marian CHOCIAN (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 341, poparcie 2.59% okr. 3
• KWW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
Janusz Stanisław CIURA (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 593, poparcie 4.50% okr. 3
• KWW POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ
Dariusz Jan DOBROWOLSKI ** (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 242, poparcie 1.83% okr. 3
• KWW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
Bogdan Paweł DOBRZYŃSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 623, poparcie 8.85% okr. 1
• KWW POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ
Wanda DRAGAN (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 298, poparcie 4.23% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Beata Monika FASTYN (ur. 1979)
wybrana 21.11.2010, głosów 381, poparcie 2.89% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Przemysław Łukasz GAIK (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 530, poparcie 4.02% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tadeusz GŁUCHOWSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 366, poparcie 3.72% okr. 2
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU SOCHACZEWSKIEGO
Andrzej GRABAREK (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 609, poparcie 8.65% okr. 1
• KWW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
Bogdan Jacek JAKUBOWSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 602, poparcie 6.12% okr. 2
• KWW POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ
Tadeusz KORYŚ (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 1183, poparcie 12.03% okr. 2
• KWW POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ
Sylwester LEWANDOWSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 420, poparcie 4.27% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jan Aleksander ŁOPATA (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 848, poparcie 8.63% okr. 2
• KWW POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ
Zbigniew PAKUŁA (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 348, poparcie 3.54% okr. 2
• KWW POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ
Halina Krystyna PĘDZIEJEWSKA (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 318, poparcie 2.41% okr. 3
• KWW POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ
Jolanta POPIOŁEK (ur. 1947)
wybrana 21.11.2010, głosów 547, poparcie 4.15% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Tadeusz Gabryel PRZYWOŹNY (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 480, poparcie 6.82% okr. 1
• KWW POROZUMIENIE ZIEMI SOCHACZEWSKIEJ
Anna Danuta ULICKA (ur. 1974)
wybrana 21.11.2010, głosów 459, poparcie 3.48% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Szymon Piotr ZIÓŁKOWSKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 197, poparcie 2.00% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jerzy Stefan ŻELICHOWSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 367, poparcie 2.78% okr. 3
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU SOCHACZEWSKIEGO