Kadecja 2010-2014
Radni
Bogdan Aleksander BĘDKOWSKI (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 393, poparcie 10.06% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jan BORT (ur. 1942)
wybrany 21.11.2010, głosów 405, poparcie 6.72% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Paweł CISZEWSKI (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 252, poparcie 2.22% okr. 1
• KWW STOWARZYSZENIE MYŚLI SAMORZĄDOWEJ
Janusz Władysław GIL (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 517, poparcie 4.56% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Jan GOLONKA (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 404, poparcie 5.44% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jacek Eligiusz HARGOT (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 323, poparcie 4.35% okr. 2
• KW TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
Klemens Rafał JAKUBOWSKI (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 758, poparcie 10.21% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ryszard JOŃCZYK (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 762, poparcie 12.65% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Józef KACZAN (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 319, poparcie 2.81% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tomasz Marek KOMARNICKI (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 406, poparcie 5.47% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej KOSTRZEWA (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 486, poparcie 12.44% okr. 4
• KW TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ
Stanisław Józef KOWALCZYK (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 248, poparcie 2.19% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRAWICY
Arkadiusz Kazimierz MAJEWSKI (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 506, poparcie 6.81% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRAWICY
Jacek Ryszard MATLOCH (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 279, poparcie 2.46% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Henryk MAZURKIEWICZ (ur. 1938)
wybrany 21.11.2010, głosów 274, poparcie 2.41% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof PUSZCZEWICZ (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 788, poparcie 6.94% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Janusz Marek RZEPKOWSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 215, poparcie 3.57% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maciej Armin STEFAŃSKI (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 1003, poparcie 8.84% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jolanta Halina SZUCHTA (ur. 1954)
wybrana 21.11.2010, głosów 319, poparcie 5.29% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jerzy Stanisław WÓJCIK (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 249, poparcie 6.37% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jerzy Piotr WRĘBIAK (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 482, poparcie 4.25% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ