Kadecja 2010-2014
Radni
Jerzy Ludwik DEMBCZAK ** (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 276, poparcie 6.58% okr. 2
• KW TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
Czesław DUMKIEWICZ (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 299, poparcie 3.61% okr. 1
• KWW NASZA ZIEMIA
Krzysztof GLOMBITZA (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 182, poparcie 4.48% okr. 3
• KW TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
Józef Antoni JANECZKO (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 425, poparcie 10.14% okr. 2
• KW TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
Teresa Maria KAMIENIECKA-HRECZANIUK (ur. 1950)
wybrana 21.11.2010, głosów 162, poparcie 3.99% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marzena Anna KĘDRA (ur. 1964)
wybrana 21.11.2010, głosów 378, poparcie 4.57% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dariusz Stanisław KOLBEK (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 303, poparcie 7.23% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jan Kazimierz MALEC (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 207, poparcie 5.10% okr. 3
• KWW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS
Joachim Roman MAZUR ** (ur. 1984)
wybrany 21.11.2010, głosów 30, poparcie 0.74% okr. 3
• KWW NIEZALEŻNA PRAWICA
Zdzisław Jan PIKUŁA (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 438, poparcie 5.29% okr. 1
• KWW NASZA ZIEMIA
Radosław Mieczysław ROSZKOWSKI (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 1169, poparcie 14.13% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Janusz Jerzy SIANO (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 423, poparcie 10.42% okr. 3
• KW TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
Józef Kazimierz SKIBA (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 492, poparcie 11.73% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Antoni SOKOŁOWSKI (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 288, poparcie 3.48% okr. 1
• KWW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS
Lucjusz Adrian STANDERA (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 389, poparcie 4.70% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Damian Jan SZEPELAWY (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 249, poparcie 3.01% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Artur Mariusz ZAPAŁA (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 175, poparcie 2.12% okr. 1
• KWW NIEZALEŻNA PRAWICA