Kadecja 2010-2014
Radni
Jerzy BATYCKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 721, poparcie 5.71% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Ryszard Józef BRODA (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 559, poparcie 5.89% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tadeusz CHRZAN (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 1029, poparcie 7.39% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Teresa Jadwiga CHRZAN (ur. 1944)
wybrana 21.11.2010, głosów 553, poparcie 4.38% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Teresa Władysława DUDA (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 515, poparcie 4.23% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stanisław Jan GONCIARZ (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 1143, poparcie 9.05% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zofia KARWAŃSKA (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 526, poparcie 3.78% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek Ireneusz KISIELEWICZ (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 580, poparcie 6.11% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jacek KMIECIK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 398, poparcie 3.27% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Edward MOKRZYCKI ** (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 327, poparcie 2.35% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Paweł Maria NIEMKIEWICZ (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 413, poparcie 2.97% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zbigniew Ryszard PISKORZ (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 469, poparcie 3.37% okr. 1
• KWW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
Marek PUZIO (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 830, poparcie 8.74% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marian Bogdan ROMANIK ** (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 468, poparcie 3.84% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Adam SAWA (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 661, poparcie 5.43% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jacek Józef STAŃDA (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 729, poparcie 5.24% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Grażyna STRZELEC ** (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 374, poparcie 2.69% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Franciszek STRZĘPEK (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 603, poparcie 4.33% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Anna SZCZEPANIK (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 843, poparcie 6.67% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Henryk SZCZEPANIK (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 585, poparcie 4.80% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Leszek Antoni SZCZYBYŁO (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 892, poparcie 7.06% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Józef SZKOŁA (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 1263, poparcie 10.37% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Bogdan Ryszard SZYLAR (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 933, poparcie 9.83% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tadeusz ZAJĄC (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 637, poparcie 6.71% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jan ŻOŁYNIAK (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 634, poparcie 5.02% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ