Kadecja 2010-2014
Radni
Józef Jan BASZAK (ur. 1932)
wybrany 21.11.2010, głosów 568, poparcie 3.87% okr. 3
• KW STOWARZYSZENIE ZJEDNOCZENI SAMORZĄDOWCY ZIEMI SANOCKIEJ
Grażyna BOREK (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 647, poparcie 9.29% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jan Bogdan CHOWANIEC (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 631, poparcie 8.97% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jan Krzysztof CYRAN (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 311, poparcie 2.12% okr. 3
• KWW DLA POWIATU
Paweł Janusz CZECH (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 332, poparcie 4.54% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marian Paweł CZUBEK (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 468, poparcie 6.65% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Adam Tomasz DROZD (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 765, poparcie 5.21% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Stanisław FAL (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 671, poparcie 9.18% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marian FUTYMA (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 577, poparcie 8.20% okr. 4
• KW TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ
Agnieszka Aldona HADUCH (ur. 1967)
wybrana 21.11.2010, głosów 329, poparcie 4.68% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dariusz Piotr JĘCZKOWSKI (ur. 1983)
wybrany 21.11.2010, głosów 135, poparcie 1.94% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Roman Wincenty KONIECZNY (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 248, poparcie 3.56% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wacław KRAWCZYK (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 1086, poparcie 14.86% okr. 2
• KW TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ
Tadeusz NABYWANIEC (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 646, poparcie 4.40% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sebastian Piotr NIŻNIK (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 600, poparcie 4.08% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Waldemar Antoni OCH (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 254, poparcie 1.73% okr. 3
• KW TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ
Wojciech Krzysztof PAJESTKA (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 776, poparcie 5.28% okr. 3
• KW TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ
Robert PIESZCZOCH (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 1815, poparcie 26.05% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek SZPARA (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 227, poparcie 3.11% okr. 2
• KW TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SANOKA I ZIEMI SANOCKIEJ
Waldemar SZYBIAK (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 459, poparcie 3.12% okr. 3
• KWW SAMORZĄDU ZIEMI SANOCKIEJ
Piotr Marcin URUSKI (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 516, poparcie 3.51% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ