Serwis używa plików cookie. Więcej informacji     This website uses cookies. More information


 
Województwo Kujawsko-Pomorskie
Ośr. adm.: TORUŃ    
Piątek 24.11.2017
Warto zrozumieć
 
 WYBORY SAMORZĄDOWE 
Kadecja 2010-2014

Radni
Lucyna Mieczysława ANDRYSIAK (ur. 1955)
wybrana 21.11.2010, głosów 5748, poparcie 5.17% okr. 2
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Adam Heliodor BANASZAK (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 5796, poparcie 5.62% okr. 5
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ryszard Jakub BOBER (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 10157, poparcie 10.63% okr. 3
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Piotr Franciszek CAŁBECKI (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 41541, poparcie 38.86% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zenon FLEJTER (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 6112, poparcie 5.93% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Grzegorz GACA ** (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 3277, poparcie 2.95% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jacek GAJEWSKI (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 3124, poparcie 2.92% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Edward Ignacy HARTWICH (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 8876, poparcie 8.30% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dorota JAKUTA (ur. 1958)
wybrana 21.11.2010, głosów 11364, poparcie 10.63% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Wojciech JARANOWSKI (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 7374, poparcie 6.08% okr. 6
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Barbara Danuta KANIA (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 4068, poparcie 3.36% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Paweł Tomasz KNAPIK ** (ur. 1981)
wybrany 21.11.2010, głosów 3969, poparcie 3.57% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Sławomir Andrzej KOPYŚĆ (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 9934, poparcie 8.19% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Elżbieta KRZYŻANOWSKA (ur. 1954)
wybrana 21.11.2010, głosów 15040, poparcie 14.07% okr. 1
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Dariusz KURZAWA (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 4748, poparcie 4.61% okr. 5
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Ewa ŁAPIŃSKA (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 2333, poparcie 2.18% okr. 1
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Krystian Walery ŁUCZAK (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 6423, poparcie 6.23% okr. 5
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Janusz Jan NIEDŹWIECKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 1768, poparcie 1.65% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek NOWAK (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 6941, poparcie 7.27% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Silvana Jadwiga OCZKOWSKA (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 3764, poparcie 3.39% okr. 2
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Stanisław PAWLAK (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 12831, poparcie 10.58% okr. 6
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Elżbieta Genowefa PINIEWSKA (ur. 1962)
wybrana 21.11.2010, głosów 8982, poparcie 8.71% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Leszek Stanisław PLUCIŃSKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 5023, poparcie 4.70% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Przemysław Tomasz PRZYBYLSKI (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 12577, poparcie 11.77% okr. 4
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Józef ROGACKI ** (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 3812, poparcie 3.57% okr. 1
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zbigniew Józef SOCHA ** (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 4928, poparcie 5.16% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maciej ŚWIĄTKOWSKI (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 8211, poparcie 7.68% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Mariusz Jerzy TRĄBCZYŃSKI ** (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 4370, poparcie 4.58% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jan WADOŃ ** (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 1976, poparcie 1.63% okr. 6
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Marek Leon WITKOWSKI (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 6834, poparcie 6.15% okr. 2
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tadeusz ZABOROWSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 4786, poparcie 4.31% okr. 2
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Paweł ZGÓRZYŃSKI (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 5151, poparcie 4.25% okr. 6
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Wiesław ŻURAWSKI ** (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 2533, poparcie 2.65% okr. 2
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ



Sejmik Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
Województwo samorządowe
2069543 - liczba mieszkańców

W WYBORACH 2010 r.:
33 - liczba mandatów,
616 - liczba kandydatów na radnych,
6 - liczba okręgów,
1649962 - liczba osób uprawnionych do głosowania,
741828 - liczba osób głosujących,
45% - frekwencja wyborcza,
52 - średni wiek wybranych radnych (w 2011 r.).

* Jeżeli w danym okręgu (okręgach) liczba zarejestrowanych kandydatów była mniejsza lub równa liczbie mandatów - wybór odbywał się bez głosowania. Zasada ta nie dotyczy wyborów wójta, burmistrza i prezydenta miasta.

** Wakujący mandat został obsadzony w czasie trwania kadencji.

W okręgach wielomandatowych suma procentowego poparcia dla kandydatów tam wybranych może przekraczać 100.

Informacje o zmianach w trakcie kadencji na stronie Państwowej Komisji Wyborczej www.pkw.gov.pl oraz miejscowego BIP.

Dane wg informacji PKW i obliczenia własne REGIOsetu.

2001strona główna portalu...2016
© edytor serwis sp. z o.o.
Wszelkie prawa
zastrzeżone