Kadecja 2010-2014
Radni
Henryk BAUMGART (ur. 1941)
wybrany 21.11.2010, głosów 397, poparcie 6.64% okr. 5
• KWW RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM
Romuald Marek GÓRALCZYK (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 480, poparcie 6.24% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Roman GUŹDZIOŁ (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 449, poparcie 8.55% okr. 2
• KWW SAMORZĄDOWE FORUM POWIAT BYDGOSKI
Małgorzata KAŹMIERCZAK (ur. 1962)
wybrana 21.11.2010, głosów 468, poparcie 7.82% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jan KLAPCZYŃSKI (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 600, poparcie 7.59% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Roman Adam KOWALEWSKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 556, poparcie 7.23% okr. 3
• KWW SAMORZĄDOWE FORUM POWIAT BYDGOSKI
Kazimierz KRASOWSKI (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 826, poparcie 12.16% okr. 4
• KWW SAMORZĄDOWE FORUM POWIAT BYDGOSKI
Andrzej KUBIAK (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 256, poparcie 3.33% okr. 3
• KWW SAMORZĄDOWE FORUM POWIAT BYDGOSKI
Leszek KUZIAK (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 380, poparcie 5.59% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zbigniew Zygmunt ŁUCZAK (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 472, poparcie 7.89% okr. 5
• KWW SAMORZĄDOWE FORUM POWIAT BYDGOSKI
Maciej Sławomir MAKOWSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 444, poparcie 5.62% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Maciej Witold MUZIOŁ (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 268, poparcie 3.39% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Małgorzata Teresa NIEDŹWIEDZKA (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 247, poparcie 4.70% okr. 2
• KWW RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM
Maria Antonina PŁOTKOWSKA (ur. 1942)
wybrana 21.11.2010, głosów 325, poparcie 4.22% okr. 3
• KWW RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM
Wojciech PORZYCH (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 604, poparcie 7.64% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zenon Andrzej RYDELSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 522, poparcie 6.61% okr. 1
• KWW SAMORZĄDOWE FORUM POWIAT BYDGOSKI
Helena Stanisława SKŁADANOWSKA (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 267, poparcie 5.09% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Władysław Józef SOBOCIŃSKI (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 387, poparcie 6.47% okr. 5
• KWW RAZEM W POWIECIE BYDGOSKIM
Marek STASZCZYK (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 587, poparcie 7.63% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Teresa Maria SUBSTYK (ur. 1952)
wybrana 21.11.2010, głosów 1219, poparcie 23.22% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Włodzimierz SZMYTKA (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 614, poparcie 7.98% okr. 3
• KWW NASZ POWIAT BYDGOSKI
Alicja WITOWSKA-ARASZKIEWICZ (ur. 1947)
wybrana 21.11.2010, głosów 874, poparcie 12.86% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Małgorzata WOJNOWSKA (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 377, poparcie 5.55% okr. 4
• KWW SAMORZĄDOWE FORUM POWIAT BYDGOSKI