Kadecja 2010-2014
Radni
Iwona Teresa BONECKA ** (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 84, poparcie 1.99% okr. 2
• KWW RAZEM DLA GMINY I POWIATU
Andrzej Władysław CHATŁAS (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 398, poparcie 9.45% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tomasz CYGANEK (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 368, poparcie 7.99% okr. 1
• KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
Ryszard ĆWIEK (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 173, poparcie 4.42% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Henryk DĄBROWSKI (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 433, poparcie 11.07% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Kazimierz FIAŁKOWSKI (ur. 1938)
wybrany 21.11.2010, głosów 663, poparcie 16.94% okr. 3
• KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
Tomasz FIFIELSKI (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 283, poparcie 6.72% okr. 2
• KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
Franciszek KLÓSKA (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 199, poparcie 5.09% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dariusz Piotr KRAKOWIAK (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 262, poparcie 5.69% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Edward MAZIARZ (ur. 1938)
wybrany 21.11.2010, głosów 213, poparcie 4.62% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Bernard ORŁOWSKI ** (ur. 1943)
wybrany 21.11.2010, głosów 134, poparcie 2.91% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Henryk PAWLINA (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 504, poparcie 11.97% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Danuta SKRZYŃSKA (ur. 1946)
wybrana 21.11.2010, głosów 144, poparcie 3.13% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Lucyna Beata SUCHOMSKA (ur. 1974)
wybrana 21.11.2010, głosów 109, poparcie 2.37% okr. 1
• KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
Jarosław TADYCH (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 271, poparcie 5.88% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Edward Edmund WĘGLEWSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 137, poparcie 3.50% okr. 3
• KWW PRZYMIERZE SPOŁECZNE DLA KRAJNY
Lidia WRZESIŃSKA (ur. 1968)
wybrana 21.11.2010, głosów 84, poparcie 1.99% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP