Kadecja 2010-2014
Radni
Danuta Stanisława BARAŃSKA ** (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 132, poparcie 2.71% okr. 4
• KW TWÓJ OSTROWIECKI SAMORZĄD
Marek Zygmunt BILSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 362, poparcie 5.48% okr. 6
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jerzy Stanisław BROŻYNA ** (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 462, poparcie 7.00% okr. 6
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Małgorzata Maria GAGAT ** (ur. 1958)
wybrana 21.11.2010, głosów 162, poparcie 2.79% okr. 1
• KW TWÓJ OSTROWIECKI SAMORZĄD
Jerzy GRZĄDZIEL (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 575, poparcie 5.51% okr. 5
• KW TWÓJ OSTROWIECKI SAMORZĄD
Krzysztof HUSZALUK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 476, poparcie 7.44% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdzisław Antoni KAŁAMAGA (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 601, poparcie 9.40% okr. 2
• KW TWÓJ OSTROWIECKI SAMORZĄD
Mieczysław KIELOCH (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 310, poparcie 4.58% okr. 3
• KW TWÓJ OSTROWIECKI SAMORZĄD
Jarosław Piotr KOPAŃSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 702, poparcie 12.11% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej Michał KRYJ (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 635, poparcie 13.04% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jarosław KUBA (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 198, poparcie 3.41% okr. 1
• KW TWÓJ OSTROWIECKI SAMORZĄD
Piotr Zygmunt MAJ (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 572, poparcie 5.48% okr. 5
• KWW WSPÓLNOTA ŚWIĘTOKRZYSKA - AKTYWNI
Eligiusz Jerzy MICH (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 464, poparcie 6.86% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Robert MINKINA (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 531, poparcie 8.30% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Waldemar Marek PALUCH (ur. 1943)
wybrany 21.11.2010, głosów 790, poparcie 11.67% okr. 3
• KW TWÓJ OSTROWIECKI SAMORZĄD
Mariusz Krzysztof PASTERNAK (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 750, poparcie 7.19% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Teresa PIWNIK (ur. 1944)
wybrana 21.11.2010, głosów 600, poparcie 9.09% okr. 6
• KW TWÓJ OSTROWIECKI SAMORZĄD
Ryszard Andrzej PROKSA (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 468, poparcie 6.91% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sławomir RADLAK (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 541, poparcie 8.46% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek Jan REJ (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 745, poparcie 7.14% okr. 5
• KW TWÓJ OSTROWIECKI SAMORZĄD
Wojciech Marek SIPORSKI (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 551, poparcie 9.50% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Hubert Krystian ŻĄDŁO (ur. 1982)
wybrany 21.11.2010, głosów 939, poparcie 9.00% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zygmunt ŻYWCZYK (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 297, poparcie 6.10% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP