Kadecja 2010-2014
Radni
Ryszard Andrzej BARNA (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 382, poparcie 3.94% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Bogusław Adam CHAŁUDA (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 744, poparcie 8.11% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Marek DŁUGOSZ (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 382, poparcie 4.17% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zbigniew Julian KIERKOWSKI (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 505, poparcie 5.51% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zbigniew Adam KONIUSZ (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 424, poparcie 4.38% okr. 1
• KWW PIŃCZOWSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
Andrzej Jan KOZERA (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 1012, poparcie 11.04% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Jerzy LECHOWSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 244, poparcie 2.52% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jan MOSKWA (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 566, poparcie 5.84% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jerzy Piotr MUCHA (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 402, poparcie 4.38% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Henryka Kazimiera MUSIAŁ (ur. 1948)
wybrana 21.11.2010, głosów 221, poparcie 2.41% okr. 2
• KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Sławomir Krzysztof SPACZYŃSKI (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 507, poparcie 5.23% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Władysław STĘPIEŃ (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 509, poparcie 5.55% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Roman Marian SZCZYGIEŁ (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 246, poparcie 2.54% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Jerzy WOŹNIAK (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 289, poparcie 3.15% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Piotr Krzysztof ZACHARIASZ (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 317, poparcie 3.27% okr. 1
• KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Stefan Piotr ZASADA ** (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 226, poparcie 2.33% okr. 1
• KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Jerzy Tadeusz ZNOJEK (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 262, poparcie 2.70% okr. 1
• KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA