Kadecja 2010-2014
Radni
Edward Jan ADAMCZYK (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 5255, poparcie 5.54% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Tomasz BIŃCZAK (ur. 1973)
wybrany 21.11.2010, głosów 5340, poparcie 5.63% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jan BOBEK (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 8517, poparcie 7.98% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Irena BURCZYK (ur. 1940)
wybrana 21.11.2010, głosów 3057, poparcie 3.22% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Artur Henryk CHOJECKI (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 5005, poparcie 5.27% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Robert Stanisław DAWIDOWSKI ** (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 3319, poparcie 3.50% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Józef DZIKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 4887, poparcie 4.88% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wiesław Jan GOŁĄB (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 2561, poparcie 3.29% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andrzej Tadeusz GÓRCZYŃSKI ** (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 2062, poparcie 2.65% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Bernadeta Justyna HORDEJUK (ur. 1964)
wybrana 21.11.2010, głosów 7369, poparcie 7.35% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Bogdan Tomasz KALINOWSKI (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 3149, poparcie 4.04% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Eugeniusz Kazimierz KOCH (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 5003, poparcie 5.27% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Patryk KOZŁOWSKI (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 5933, poparcie 7.61% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Władysław MAŃKUT (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 7644, poparcie 7.17% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Jarosław Józef MAŚKIEWICZ (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 4517, poparcie 4.51% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Teresa NOWAKOWSKA ** (ur. 1942)
wybrana 21.11.2010, głosów 2749, poparcie 2.74% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Julian OSIECKI (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 7396, poparcie 9.49% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Urszula Stefania PASŁAWSKA (ur. 1977)
wybrana 21.11.2010, głosów 8193, poparcie 8.63% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jacek Artur PERLIŃSKI (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 6997, poparcie 6.56% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wiesław Michał PIETRZAK (ur. 1941)
wybrany 21.11.2010, głosów 4530, poparcie 4.77% okr. 4
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Zbigniew Janusz PIETRZAK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 3255, poparcie 3.05% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tadeusz POLITEWICZ (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 5382, poparcie 5.67% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jacek PROTAS (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 20689, poparcie 19.40% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Wiesław RYŃSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 7249, poparcie 7.64% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Jarosław Marek SŁOMA (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 10839, poparcie 11.42% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Witold STRZELEC (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 3510, poparcie 3.29% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Wojciech SZADZIEWICZ (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 5539, poparcie 5.53% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jolanta Elżbieta SZULC (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 9122, poparcie 9.10% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Anna WASILEWSKA (ur. 1958)
wybrana 21.11.2010, głosów 14167, poparcie 14.92% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Urszula Joanna ZAKRZEWSKA (ur. 1975)
wybrana 21.11.2010, głosów 2602, poparcie 2.44% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP