Kadecja 2010-2014
Radni
Zofia ANDRZEJEWSKA (ur. 1947)
wybrana 21.11.2010, głosów 1014, poparcie 32.11% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andrzej Tomasz ANDRZEJEWSKI (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 316, poparcie 8.68% okr. 5
• KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Marcin BULIŃSKI (ur. 1981)
wybrany 21.11.2010, głosów 412, poparcie 13.88% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Stanisław Andrzej CZAJKA (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 425, poparcie 13.22% okr. 1
• KWW NASZ POWIAT NOWOMIEJSKI
Jan Zbigniew CZAPLIŃSKI (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 457, poparcie 15.40% okr. 4
• KWW NASZ POWIAT NOWOMIEJSKI
Grzegorz Stanisław DEMBEK (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 151, poparcie 4.70% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Ewa Barbara DEMBEK (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 284, poparcie 8.83% okr. 1
• KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Mirosław Kazimierz GALIŃSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 300, poparcie 11.49% okr. 2
• KWW NASZ POWIAT NOWOMIEJSKI
Adam Jacek GŁOWACKI (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 201, poparcie 6.36% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Wacław Marian JABŁOŃSKI (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 317, poparcie 10.68% okr. 4
• KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Romuald Janusz KOSZEWSKI (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 320, poparcie 8.79% okr. 5
• KW ZIEMIA NOWOMIEJSKA
Danuta Ewa MAZURKIEWICZ (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 243, poparcie 6.67% okr. 5
• KWW NASZ POWIAT NOWOMIEJSKI
Tomasz SZCZEPAŃSKI (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 235, poparcie 9.00% okr. 2
• KW NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
Katarzyna TRZASKALSKA (ur. 1967)
wybrana 21.11.2010, głosów 285, poparcie 10.92% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marek TUCHALSKI ** (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 210, poparcie 5.77% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Kazimierz Zygmunt WIŚNIEWSKI (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 270, poparcie 8.40% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marek ZĄBKIEWICZ (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 403, poparcie 12.76% okr. 3
• KWW NASZ POWIAT NOWOMIEJSKI