Kadecja 2010-2014
Radni
Zbigniew BRĘKLEWICZ (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 415, poparcie 5.74% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tomasz Jakub BUDASZ (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 993, poparcie 8.36% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Emilia DUTKA (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 573, poparcie 7.59% okr. 6
• KWW ZIEMIA GNIEŹNIEŃSKA GNIEZNO XXI
Robert Kazimierz GAWEŁ (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 493, poparcie 4.34% okr. 2
• KWW ZIEMIA GNIEŹNIEŃSKA GNIEZNO XXI
Rajmund Jan GĄSIOREK (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 627, poparcie 8.67% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jan Sylwester GORZELAŃCZYK (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 429, poparcie 5.93% okr. 5
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Telesfor GOŚCINIAK (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 963, poparcie 19.99% okr. 4
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Marek Krzysztof GOTOWAŁA (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 446, poparcie 10.24% okr. 3
• KWW ZIEMIA GNIEŹNIEŃSKA GNIEZNO XXI
Jerzy Piotr IMBIEROWICZ (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 689, poparcie 5.80% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Wojciech Michał JERZAKOWSKI ** (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 148, poparcie 1.30% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Zdzisław KUJAWA (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 1565, poparcie 13.18% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Andrzej Jan KWAPICH (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 500, poparcie 10.38% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Włodzimierz Karol LOSIK (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 172, poparcie 3.95% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maciej Adam ŁYKOWSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 425, poparcie 5.63% okr. 6
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marcin Szymon MAKOHOŃSKI (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 874, poparcie 7.70% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ewa MĄDRA (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 377, poparcie 5.00% okr. 6
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Krzysztof Jan OSTROWSKI (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 1201, poparcie 10.11% okr. 1
• KWW ZIEMIA GNIEŹNIEŃSKA GNIEZNO XXI
Tadeusz PIETRZAK (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 1069, poparcie 9.00% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dariusz Józef PILAK (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 1179, poparcie 10.39% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marian POKŁADECKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 1026, poparcie 8.64% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Rafał Paweł SKWERES (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 535, poparcie 7.40% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radosław Jerzy SOBKOWIAK (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 398, poparcie 3.51% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Stanisław Jan SZCZEPAŃSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 748, poparcie 9.91% okr. 6
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marek Jan SZÓSTAK (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 405, poparcie 3.57% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Anna WÓJCIK-STARCZEWSKA (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 190, poparcie 1.67% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Edward ZAŁĘSKI ** (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 293, poparcie 6.73% okr. 3
• KW STOWARZYSZENIE WIELKOPOLANIE
Krystyna Teresa ŻOK (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 696, poparcie 14.45% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP