Kadecja 2010-2014
Radni
Wiesław BEDNAREK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 830, poparcie 9.19% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andżelika Helena CHOJNACKA ** (ur. 1973)
wybrana 21.11.2010, głosów 288, poparcie 2.47% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Mirosław Ryszard DURCZYŃSKI (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 546, poparcie 4.69% okr. 5
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Stanisław Jan GŁĄBICKI ** (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 244, poparcie 2.70% okr. 4
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Marek Zygmunt GÓRCZAK (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 635, poparcie 5.77% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Michał HAŁAS (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 229, poparcie 3.80% okr. 1
• KWW NOWOCZESNY POWIAT
Tadeusz Jerzy JAROSZEWSKI (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 773, poparcie 7.03% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andrzej KŁOSOWSKI (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 883, poparcie 12.38% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Władysław KOCAJ (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 399, poparcie 6.95% okr. 6
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Antoni KULCZAK (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 332, poparcie 2.85% okr. 5
• KW TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE
Halina Maria LENARTOWICZ (ur. 1955)
wybrana 21.11.2010, głosów 899, poparcie 14.93% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Bogumił LESZCZAK (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 790, poparcie 7.18% okr. 3
• KWW NOWOCZESNY POWIAT
Waldemar MARCINIAK (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 541, poparcie 7.58% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Agnieszka MIRECKA-KATULSKA (ur. 1975)
wybrana 21.11.2010, głosów 434, poparcie 3.73% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dariusz MUSIAŁKIEWICZ (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 438, poparcie 7.62% okr. 6
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej NOWAK (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 619, poparcie 5.63% okr. 3
• KW TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE
Zenon PASZEK (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 932, poparcie 8.01% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Włodzimierz PAWLAK ** (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 319, poparcie 5.55% okr. 6
• KW TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE
Andrzej PERKOWSKI (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 1348, poparcie 22.38% okr. 1
• KWW NOWOCZESNY POWIAT
Elżbieta Maria RAŹNA (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 662, poparcie 5.69% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Gabriel RYBICKI (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 593, poparcie 6.57% okr. 4
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Janusz STANKIEWICZ (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 817, poparcie 11.45% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Jan ŚLEDŹ (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 350, poparcie 3.88% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Maria Emilia WRÓBEL (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 797, poparcie 7.25% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jacek Bogusław WYSOCKI (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 327, poparcie 4.58% okr. 2
• KW TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE