Kadecja 2010-2014
Radni
Janusz BASZCZYŃSKI (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 501, poparcie 8.74% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE
Albin Jan BATYCKI (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 182, poparcie 3.17% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zbigniew Sławomir BRODZIAK (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 500, poparcie 3.34% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W KROTOSZYNIE
Tomasz CHUDY (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 499, poparcie 7.98% okr. 3
• KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE
Sławomira Barbara FEDOROWICZ ** (ur. 1974)
wybrana 21.11.2010, głosów 440, poparcie 2.94% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jan GRABSKI ** (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 232, poparcie 1.55% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Henryk JANKOWSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 596, poparcie 10.39% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W KROTOSZYNIE
Przemysław Grzegorz JĘDRKOWIAK (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 419, poparcie 2.80% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W KROTOSZYNIE
Leszek Marian KULKA (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 721, poparcie 4.82% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE
Mieczysław Stefan PEŁKO (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 303, poparcie 2.02% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej PIESYK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 518, poparcie 3.46% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Juliusz Sylwester POCZTA (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 476, poparcie 3.18% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE
Wiesław Jan POPIOŁEK (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 537, poparcie 8.59% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Irena RĘKOSIEWICZ ** (ur. 1955)
wybrana 21.11.2010, głosów 307, poparcie 4.91% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Stanisław SZCZOTKA (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 480, poparcie 3.21% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andrzej SZESZYCKI (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 588, poparcie 9.40% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Henryk SZKUDŁAPSKI (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 427, poparcie 7.45% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE
Jan SZYSZKA (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 250, poparcie 1.67% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Renata Maria ZYCH-KORDUS (ur. 1975)
wybrana 21.11.2010, głosów 315, poparcie 5.49% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE