Kadecja 2010-2014
Radni
Halina Barbara DEMBSKA (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 262, poparcie 2.45% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Maria Anna GORZELANNA (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 417, poparcie 4.20% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Lech Kazimierz JANICKI (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 1195, poparcie 11.19% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jan KĘDZIA (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 460, poparcie 4.63% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Aldona Maria MAJEWSKA-KUPIDURA (ur. 1954)
wybrana 21.11.2010, głosów 404, poparcie 4.07% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Mieczysław Ignacy MATYSZKIEWICZ (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 425, poparcie 3.98% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Adam MICKIEWICZ (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 427, poparcie 4.00% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Kazimierz OBSADNY (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 296, poparcie 2.77% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Stanisław OFIERSKI ** (ur. 1945)
wybrany 21.11.2010, głosów 269, poparcie 2.71% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tadeusz PELC (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 258, poparcie 2.42% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zdzisław Stanisław POPRAWA (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 521, poparcie 4.88% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marianna Józefa POWĄZKA (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 644, poparcie 6.48% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Maksymilian PTAK (ur. 1987)
wybrany 21.11.2010, głosów 463, poparcie 4.66% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jan Marek PUCHAŁA (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 611, poparcie 6.15% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Robert PUSTKOWSKI (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 559, poparcie 5.63% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zbyszko Władysław SZMAJ (ur. 1935)
wybrany 21.11.2010, głosów 228, poparcie 2.13% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Zofia WITKOWSKA (ur. 1948)
wybrana 21.11.2010, głosów 1244, poparcie 11.65% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ