Kadecja 2010-2014
Radni
Artur Stanisław BIELIŃSKI (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 702, poparcie 5.86% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Mirosław CELUCH (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 430, poparcie 5.93% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zbigniew Ryszard CIUPA ** (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 152, poparcie 1.29% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wiesław Edward FRELICH ** (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 315, poparcie 5.25% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Daniel Ernest FRYC (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 775, poparcie 6.59% okr. 2
• KWW DIALOG, WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
Stanisław Mariusz GOSZCZYCKI (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 521, poparcie 4.43% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Eleonora Grażyna KOZIEŁ (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 670, poparcie 5.59% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek Janusz KURZYŃSKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 450, poparcie 3.76% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marian MATYJASIK (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 417, poparcie 5.75% okr. 4
• KWW WSPÓLNY POWIAT 2010+
Krzysztof Franciszek MAZUREK (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 625, poparcie 10.42% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Stanisław MIKOŁAJCZYK ** (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 351, poparcie 5.85% okr. 3
• KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2010
Sylwia PŮTA-ŚWIERCZ (ur. 1977)
wybrana 21.11.2010, głosów 478, poparcie 4.07% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Kazimierz SŁABICKI (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 768, poparcie 10.60% okr. 4
• KWW WSPÓLNY POWIAT 2010+
Mirosław SOCHOŃ (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 343, poparcie 5.72% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Alicja SOŚNIAK (ur. 1945)
wybrana 21.11.2010, głosów 908, poparcie 7.58% okr. 1
• KWW ŁĄCZY NAS POWIAT ZGORZELECKI
Mariusz Włodzimierz TURENIEC (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 618, poparcie 5.26% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Jan TYC (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 1086, poparcie 9.07% okr. 1
• KWW WSPÓLNY POWIAT 2010+
Roman Wiktor WALKOWIAK (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 478, poparcie 3.99% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Konrad Marek WYSOCKI ** (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 341, poparcie 2.90% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sławomir Artur ZAWADA (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 1002, poparcie 8.37% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stanisław Adam ŻUK (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 1115, poparcie 15.39% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP