Kadecja 2010-2014
Radni
Arkadiusz AUGUSTYNIAK (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 345, poparcie 6.07% okr. 2
• KWW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
Piotr Kazimierz BUGAJSKI (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 686, poparcie 7.55% okr. 3
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA FORUM 2010
Ewa DUDAR (ur. 1971)
wybrana 21.11.2010, głosów 785, poparcie 6.41% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Wojciech FEDOROWICZ (ur. 1941)
wybrany 21.11.2010, głosów 450, poparcie 4.96% okr. 3
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA FORUM 2010
Jan GŁADKOW (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 549, poparcie 4.48% okr. 1
• KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
Zbigniew GŁĄBAŁA (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 282, poparcie 4.96% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Leszek JACKIEWICZ (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 331, poparcie 2.70% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Henryk KACZMAR (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 746, poparcie 17.54% okr. 4
• KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
Wojciech Andrzej KONARSKI (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 530, poparcie 5.84% okr. 3
• KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
Alicja Elwira KORDYLASIŃSKA (ur. 1966)
wybrana 21.11.2010, głosów 433, poparcie 4.77% okr. 3
• KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
Gabriela Barbara KOTOWICZ (ur. 1964)
wybrana 21.11.2010, głosów 351, poparcie 3.87% okr. 3
• KWW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
Jerzy Zdzisław MILER (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 417, poparcie 3.40% okr. 1
• KWW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
Rafał Marek MUCHA (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 772, poparcie 6.30% okr. 1
• KWW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
Ryszard Stanisław NIEDŹWIECKI (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 626, poparcie 14.72% okr. 4
• KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
Robert Piotr PANKRATOW (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 266, poparcie 6.25% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jan Zygmunt PODLEŚNY (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 576, poparcie 4.70% okr. 1
• KWW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
Roman Henryk RATAJ (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 433, poparcie 3.54% okr. 1
• KWW BEZPARTYJNY BLOK SAMORZĄDOWY
Eugeniusz Feliks STACHERA (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 292, poparcie 5.13% okr. 2
• KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
Sławomir TEREBECKI (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 310, poparcie 5.45% okr. 2
• KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
Labib ZAIR (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 284, poparcie 2.32% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jerzy ZGODA (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 411, poparcie 4.53% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP