Kadecja 2010-2014
Radni
Alla Anita AWSTRIC (ur. 1941)
wybrana 21.11.2010, głosów 475, poparcie 6.95% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Karol Józef BANAŚKIEWICZ (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 487, poparcie 9.42% okr. 5
• KWW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Zenon DROPKO (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 398, poparcie 13.46% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marek Paweł GIL (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 389, poparcie 7.55% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Elżbieta GÓRAL (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 392, poparcie 7.61% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zbigniew Tomasz GRABAREK (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 401, poparcie 7.75% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Edward GRĘBSKI (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 323, poparcie 6.25% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Kamil Sebastian JESIONOWSKI (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 286, poparcie 8.00% okr. 3
• KWW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Andrzej KACZANOWICZ ** (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 385, poparcie 10.78% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dariusz Mirosław KALINOWSKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 745, poparcie 25.19% okr. 4
• KWW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Witold Piotr KOPERA (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 349, poparcie 6.77% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Henryk KURIATA (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 772, poparcie 11.30% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Leszek LEŚNIEWICZ (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 986, poparcie 14.44% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Irena Teresa OLEKSY (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 396, poparcie 5.80% okr. 2
• KWW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Józef Piotr OLESZKO (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 262, poparcie 3.84% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Elżbieta SEKUŁA (ur. 1969)
wybrana 21.11.2010, głosów 362, poparcie 12.24% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tomasz Marcin TESMER ** (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 231, poparcie 4.47% okr. 5
• KWW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE
Renata Anna TOMCZAK (ur. 1971)
wybrana 21.11.2010, głosów 310, poparcie 8.68% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Bartłomiej WILK (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 478, poparcie 9.28% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ