Kadecja 2010-2014
Radni
Marcin Rafał BADOWSKI (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 799, poparcie 13.64% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jacek Józef BRYŁA (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 725, poparcie 10.30% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Krzysztof CIACH (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 798, poparcie 11.31% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Dariusz DZIAKOWICZ (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 614, poparcie 10.53% okr. 6
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Waldemar Mikołaj GIL (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 732, poparcie 12.49% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Anna GOŁOFIT (ur. 1960)
wybrana 21.11.2010, głosów 447, poparcie 6.35% okr. 3
• KWW SŁAWOMIRA PAJORA STARGARD XXI
Jan Urban KALINOWSKI (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 495, poparcie 8.45% okr. 2
• KWW SŁAWOMIRA PAJORA STARGARD XXI
Marek Bogdan KISIO (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 580, poparcie 8.24% okr. 3
• KWW SŁAWOMIRA PAJORA STARGARD XXI
Zbigniew ŁUCZYŃSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 393, poparcie 6.04% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dorota Aldona MAZUR (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 1534, poparcie 23.57% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Łukasz Edward PLASKACZ (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 715, poparcie 12.27% okr. 6
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Ireneusz Sławomir ROGOWSKI (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 493, poparcie 7.00% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zdzisław RYGIEL (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 470, poparcie 6.66% okr. 1
• KWW SŁAWOMIRA PAJORA STARGARD XXI
Anna Maria SKIERKOWSKA (ur. 1966)
wybrana 21.11.2010, głosów 802, poparcie 13.76% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tadeusz Krzysztof SOWA (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 464, poparcie 6.58% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Józef Tadeusz STACHOWIAK (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 398, poparcie 6.79% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek Zdzisław STANKIEWICZ (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 572, poparcie 8.13% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tomasz SZCZERBA (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 1281, poparcie 18.16% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tadeusz SZUMSKI (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 928, poparcie 15.92% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jacek Władysław TOMKOWIAK (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 1049, poparcie 18.00% okr. 6
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ryszard WARSZAWSKI (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 461, poparcie 7.91% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Ewa WĘGIELNIK (ur. 1947)
wybrana 21.11.2010, głosów 609, poparcie 9.36% okr. 4
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Dariusz Waldemar ZAGRODZKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 395, poparcie 6.07% okr. 4
• KWW SŁAWOMIRA PAJORA STARGARD XXI