Kadecja 2010-2014
Radni
Paweł Marek CIECHAN (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 552, poparcie 11.56% okr. 2
• KWW GMINA-POWIAT WSPÓLNA SPRAWA - G9
Andrzej CZERNIEJ (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 416, poparcie 5.83% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andrzej DERLAK ** (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 348, poparcie 7.29% okr. 2
• KWW GMINA-POWIAT WSPÓLNA SPRAWA - G9
Krzysztof GAWRJOŁEK (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 358, poparcie 5.02% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Henryk Krzysztof KAMIŃSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 694, poparcie 10.30% okr. 5
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Janusz Artur KAŃSKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 459, poparcie 6.44% okr. 4
• KWW GMINA-POWIAT WSPÓLNA SPRAWA - G9
Grażyna Monika KOZACZUK (ur. 1974)
wybrana 21.11.2010, głosów 223, poparcie 2.66% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Teresa KRÓLIKOWSKA (ur. 1955)
wybrana 21.11.2010, głosów 749, poparcie 11.12% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jerzy KWIATKOWSKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 386, poparcie 4.60% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Józef Longin LEKAN (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 412, poparcie 4.91% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andrzej Kazimierz ŁOLIK (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 311, poparcie 4.62% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej NAFALSKI ** (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 263, poparcie 5.90% okr. 3
• KWW GMINA-POWIAT WSPÓLNA SPRAWA - G9
Maria Franciszka PATRA (ur. 1953)
wybrana 21.11.2010, głosów 736, poparcie 8.77% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Krystyna Maria RADOMSKA (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 335, poparcie 4.70% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bogusław Jerzy SAGAN ** (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 337, poparcie 7.57% okr. 3
• KWW GMINA-POWIAT WSPÓLNA SPRAWA - G9
Kazimierz STOCKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 480, poparcie 10.78% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Tomasz SZCZEPANIAK (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 482, poparcie 5.74% okr. 1
• KWW GMINA-POWIAT WSPÓLNA SPRAWA - G9
Robert SZOKULAK ** (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 284, poparcie 3.38% okr. 1
• KWW GMINA-POWIAT WSPÓLNA SPRAWA - G9
Grażyna Helena WAGNER ** (ur. 1960)
wybrana 21.11.2010, głosów 207, poparcie 2.90% okr. 4
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Zdzisław Dominik WRONKA (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 293, poparcie 6.14% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Bogusław Zenon ŻELECHOWSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 782, poparcie 11.61% okr. 5
• KWW GMINA-POWIAT WSPÓLNA SPRAWA - G9