Kadecja 2010-2014
Radni
Zygmunt BECZEK (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 259, poparcie 2.89% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Roman Dariusz BYTNIEWSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 401, poparcie 5.82% okr. 1
• KWW RAZEM DLA DĘBLINA
Antoni Franciszek CAŁKA (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 425, poparcie 4.74% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Dariusz Wojciech CENKIEL (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 726, poparcie 10.54% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Hanna CZERSKA-GĄSIEWSKA (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 802, poparcie 8.94% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Leszek Piotr FILIPEK (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 662, poparcie 7.38% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stanisław JAGIEŁŁO (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 490, poparcie 5.40% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Grażyna Ewa JEŻEWSKA (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 719, poparcie 7.92% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIE PRAWICOWY RUCH SAMORZĄDOWY
Marian ŁUKASIK (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 376, poparcie 4.14% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Renata Elżbieta MAKUCH (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 517, poparcie 5.77% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stanisław Waldemar MIŁOSZ (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 230, poparcie 2.53% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Tadeusz ORYL (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 431, poparcie 6.26% okr. 1
• KWW RAZEM DLA DĘBLINA
Barbara PAWLAK (ur. 1966)
wybrana 21.11.2010, głosów 194, poparcie 2.16% okr. 3
• KW STOWARZYSZENIE PRAWICOWY RUCH SAMORZĄDOWY
Tomasz POŚPIECH (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 445, poparcie 4.90% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIE PRAWICOWY RUCH SAMORZĄDOWY
Andrzej STAŃCZAK (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 298, poparcie 3.32% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Dariusz Paweł SZCZYGIELSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 536, poparcie 5.91% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Adam SZYMAŃSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 435, poparcie 4.79% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Krzysztof Tadeusz UZNAŃSKI (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 438, poparcie 6.36% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dariusz Grzegorz WOJDAT (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 590, poparcie 8.57% okr. 1
• KWW RAZEM DLA DĘBLINA