Kadecja 2010-2014
Radni
Witold Paweł BOCHEŃSKI (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 225, poparcie 6.28% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jan BOHUSZKO (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 289, poparcie 4.29% okr. 1
• KWW FORUM ZIEMI SŁUBICKIEJ
Andrzej BYCKA (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 498, poparcie 7.39% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Sławomir Franciszek DUDZIS (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 268, poparcie 7.48% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jerzy Franciszek GLINKA (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 403, poparcie 5.98% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Kazimiera JAKUBOWSKA (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 421, poparcie 5.88% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Mirosława Stanisława JANKOWSKA (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 273, poparcie 4.05% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Małgorzata Stefania JODLIŃSKA-PUZIUK (ur. 1950)
wybrana 21.11.2010, głosów 276, poparcie 4.09% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Wiesław Henryk KOŁOSZA (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 623, poparcie 17.39% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jan MAŚLAKIEWICZ (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 426, poparcie 6.32% okr. 1
• KWW FORUM ZIEMI SŁUBICKIEJ
Zbigniew MOSZCZUK (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 305, poparcie 4.26% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Tomasz Andrzej PILARSKI (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 311, poparcie 4.34% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tomasz Janusz PISAREK (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 366, poparcie 5.11% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek Jerzy PÓŁTORAK (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 199, poparcie 2.78% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof Jan RADKIEWICZ (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 496, poparcie 6.93% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Barbara UDZIELA (ur. 1965)
wybrana 21.11.2010, głosów 219, poparcie 6.11% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ireneusz WOŹNIAK ** (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 145, poparcie 2.02% okr. 3
• KWW FORUM ZIEMI SŁUBICKIEJ