Kadecja 2010-2014
Radni
Adam AGACKI (ur. 1983)
wybrany 21.11.2010, głosów 494, poparcie 9.55% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek CIEŚLAK (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 586, poparcie 4.92% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tomasz CZAJKOWSKI (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 334, poparcie 5.91% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kazimierz DROZD (ur. 1938)
wybrany 21.11.2010, głosów 527, poparcie 4.42% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Irena Maria DUDEK (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 473, poparcie 8.37% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Janusz DUDOJĆ (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 904, poparcie 17.48% okr. 2
• KW FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
Marek FEMLAK (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 883, poparcie 7.41% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek Jan GUTOWSKI (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 209, poparcie 4.04% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Małgorzata Barbara ISSEL (ur. 1958)
wybrana 21.11.2010, głosów 825, poparcie 6.92% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Wioletta Barbara KONIECZNA (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 246, poparcie 3.14% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Wiktor KUŁDOSZ (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 577, poparcie 7.37% okr. 4
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Elżbieta ŁOBACZ-BĄCAL (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 507, poparcie 4.25% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Edward ŁYBA (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 405, poparcie 3.40% okr. 1
• KW FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
Danuta MADEJ (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 1280, poparcie 10.74% okr. 1
• KW FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
Roman MAZURKIEWICZ (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 759, poparcie 9.70% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dawid NOWAKOWSKI (ur. 1983)
wybrany 21.11.2010, głosów 308, poparcie 5.45% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Józef RADZION (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 524, poparcie 10.13% okr. 2
• KW FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
Edward SKOBELSKI (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 906, poparcie 7.60% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Benedykt Sylwester SZAFRAŃSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 502, poparcie 6.41% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Anna ŚLAWSKA (ur. 1953)
wybrana 21.11.2010, głosów 886, poparcie 15.69% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Michał Franciszek WOLAŃSKI (ur. 1935)
wybrany 21.11.2010, głosów 468, poparcie 5.98% okr. 4
• KW FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO