Kadecja 2010-2014
Radni
Adam Wojciech BARYŁA (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 412, poparcie 3.91% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jarosław Konrad BRÓZDA (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 1676, poparcie 14.62% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sebastian Ryszard BRÓZDA (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 599, poparcie 6.62% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Leszek CHRZANOWSKI (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 554, poparcie 9.06% okr. 3
• KWW PLUS
Szczepan Józef CHRZĘST (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 515, poparcie 7.98% okr. 4
• KW STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Barbara Krystyna DOBKOWSKA (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 578, poparcie 6.39% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof Zdzisław GAJDA (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 913, poparcie 8.65% okr. 5
• KW STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Ryszard GĘBAROWSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 768, poparcie 12.56% okr. 3
• KW STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Marek JASIŃSKI (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 499, poparcie 4.35% okr. 2
• KWW PLUS
Jan JUSZCZYK (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 271, poparcie 2.99% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Krzysztof Paweł KAMIENIAK (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 1171, poparcie 11.10% okr. 5
• KW STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Grzegorz KĘPA (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 674, poparcie 10.45% okr. 4
• KWW PLUS
Janusz Stanisław KRZYWAŃSKI (ur. 1941)
wybrany 21.11.2010, głosów 361, poparcie 3.15% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA
Elżbieta Maria KUDAJ (ur. 1966)
wybrana 21.11.2010, głosów 789, poparcie 8.72% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Damian NOWAK (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 556, poparcie 9.09% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Krzysztof Wojciech NOWAKOWSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 214, poparcie 1.87% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Edward OLSZEWSKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 481, poparcie 5.31% okr. 1
• KWW PLUS
Tadeusz ROŚNIAK ** (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 182, poparcie 2.82% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marcin Piotr RZEPECKI (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 743, poparcie 6.48% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Renata SKALSKA (ur. 1965)
wybrana 21.11.2010, głosów 1080, poparcie 10.24% okr. 5
• KWW PLUS
Anna SZCZĘSNA (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 449, poparcie 3.92% okr. 2
• KWW PLUS
Jacek Andrzej ZATORSKI (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 679, poparcie 5.92% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Krzysztof ZOCHNIAK (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 624, poparcie 6.89% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA