Kadecja 2010-2014
Radni
Elżbieta Marta ANDRUSZKIEWICZ (ur. 1952)
wybrana 21.11.2010, głosów 554, poparcie 10.42% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr CYBULA (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 206, poparcie 4.39% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sylwia Maja GIELETUCHA-ROSIAK (ur. 1973)
wybrana 21.11.2010, głosów 229, poparcie 4.31% okr. 1
• KWW FORUM DOBREJ WOLI
Katarzyna KILIAN (ur. 1971)
wybrana 21.11.2010, głosów 279, poparcie 5.28% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Janusz Adam KOCHELSKI (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 489, poparcie 9.25% okr. 5
• KW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI RAZEM
Dariusz KUBIAK (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 460, poparcie 8.35% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marcin ŁABĘDZKI (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 289, poparcie 7.46% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Justyna MAJKOWSKA-MIŚKIEWICZ (ur. 1977)
wybrana 21.11.2010, głosów 312, poparcie 5.66% okr. 3
• KWW FORUM DOBREJ WOLI
Waldemar Andrzej MISZCZAK (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 371, poparcie 6.98% okr. 1
• KW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI RAZEM
Krzysztof Jan NOWAK (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 309, poparcie 5.85% okr. 5
• KWW POROZUMIENIE LOKALNYCH UGRUPOWAŃ SAMORZĄDOWYCH PLUS
Witold Jakub OLESZCZYK (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 655, poparcie 13.96% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zbigniew PIOTROWSKI (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 379, poparcie 7.13% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ewa Anna POGONOWICZ (ur. 1958)
wybrana 21.11.2010, głosów 222, poparcie 4.73% okr. 2
• KW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI RAZEM
Marcin Krzysztof RYBKA (ur. 1982)
wybrany 21.11.2010, głosów 265, poparcie 6.84% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wojciech Marek RYCHLIK (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 536, poparcie 13.84% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ilona Katarzyna RYCHLIK (ur. 1972)
wybrana 21.11.2010, głosów 346, poparcie 6.28% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Bożena SZUSTER ** (ur. 1979)
wybrana 21.11.2010, głosów 246, poparcie 4.65% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andrzej WITCZAK (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 149, poparcie 3.18% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Małgorzata ZALEWSKA (ur. 1975)
wybrana 21.11.2010, głosów 340, poparcie 6.17% okr. 3
• KW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI RAZEM