Kadecja 2010-2014
Radni
Michał Jakub BANASZCZYK (ur. 1981)
wybrany 21.11.2010, głosów 779, poparcie 7.20% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Małgorzata BARANIAK (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 602, poparcie 8.83% okr. 2
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Adam Leszek BĄCZYK (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 627, poparcie 3.34% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zofia BIELAWSKA (ur. 1958)
wybrana 21.11.2010, głosów 451, poparcie 3.64% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Wojciech Cezary BUDZIARSKI (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 1274, poparcie 6.79% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Arkadiusz CICHECKI (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 870, poparcie 8.05% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dariusz Bogdan CŁAPA (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 472, poparcie 2.52% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Iwona Maria DĄBEK (ur. 1969)
wybrana 21.11.2010, głosów 1261, poparcie 11.66% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Józef DZIEMDZIELA (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 1045, poparcie 5.57% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Lidia Małgorzata ELERT (ur. 1973)
wybrana 21.11.2010, głosów 624, poparcie 5.04% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Piotr Andrzej GIZIŃSKI ** (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 512, poparcie 4.14% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tadeusz IWANIUK (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 422, poparcie 2.25% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maria Elżbieta JADCZAK (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 407, poparcie 2.17% okr. 1
• KW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA NASZ POWIAT ZGIERSKI
Jerzy Henryk JANICKI (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 1104, poparcie 8.92% okr. 3
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Bogdan Ryszard JAROTA (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 884, poparcie 12.96% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Piotr Robert JATCZAK ** (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 295, poparcie 2.38% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tomasz Radosław JĘDRZEJCZAK (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 483, poparcie 7.08% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marcin KARPIŃSKI (ur. 1973)
wybrany 21.11.2010, głosów 980, poparcie 10.65% okr. 5
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Witold Bronisław KOSMOWSKI (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 952, poparcie 10.34% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Krzysztof Grzegorz KOZANECKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 1389, poparcie 12.84% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Krzysztof KOZŁOWSKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 651, poparcie 7.07% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zofia OGÓREK (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 643, poparcie 9.43% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Włodzimierz Adam PIETRUSZEWSKI (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 638, poparcie 5.16% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Mirosław PILARSKI (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 1364, poparcie 7.27% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Janusz Marian RAJTAR (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 298, poparcie 1.59% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Maria Anastazja SOBCZAK (ur. 1982)
wybrana 21.11.2010, głosów 1397, poparcie 7.45% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tomasz Zygmunt TOŁŁOCZKO (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 431, poparcie 2.30% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Radosław Krzysztof ZABOROWSKI (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 612, poparcie 6.65% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Ilona ZINSER (ur. 1966)
wybrana 21.11.2010, głosów 901, poparcie 8.33% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP