Kadecja 2010-2014
Radni
Kazimierz BACIK ** (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 302, poparcie 2.61% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tomasz Jacek CAŁKA (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 979, poparcie 8.46% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wiesław Marian CHOLEWA (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 516, poparcie 9.02% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Aleksander Józef DZIADOWIEC (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 627, poparcie 9.73% okr. 4
• KWW NASZA WSPÓLNA SPRAWA
Bernadetta GĄSIOREK (ur. 1950)
wybrana 21.11.2010, głosów 449, poparcie 6.65% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Barbara GONDEK-MATUSIK (ur. 1971)
wybrana 21.11.2010, głosów 325, poparcie 5.04% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Eugenia Karolina IGNACYK (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 413, poparcie 6.12% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIA BOCHNIA I ZIEMIA BOCHEŃSKA RAZEM
Krzysztof Bogdan KOŁODZIEJCZYK (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 854, poparcie 14.94% okr. 3
• KWW NASZA WSPÓLNA SPRAWA
Eugeniusz Władysław KONIECZNY ** (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 244, poparcie 2.11% okr. 1
• KW STOWARZYSZENIA BOCHNIA I ZIEMIA BOCHEŃSKA RAZEM
Henryk KOPAŃCZYK (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 437, poparcie 7.64% okr. 3
• KWW NASZ SAMORZĄD
Piotr Paweł KRAWCZYK (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 301, poparcie 3.23% okr. 5
• KWW NASZA WSPÓLNA SPRAWA
Wiesław KUKLA (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 1020, poparcie 10.93% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tadeusz LIS (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 709, poparcie 11.00% okr. 4
• KWW SAMORZĄDOWO-LUDOWY
Jarosław Andrzej MARZEC (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 589, poparcie 6.31% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jacek Paweł PAJĄK (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 895, poparcie 7.73% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jerzy RACZYŃSKI (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 362, poparcie 5.36% okr. 2
• KW STOWARZYSZENIA BOCHNIA I ZIEMIA BOCHEŃSKA RAZEM
Robert Tadeusz ROJ (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 1012, poparcie 10.84% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ryszard ROZENBAJGIER (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 312, poparcie 2.70% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Aleksander Rafał RZEPECKI (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 361, poparcie 3.12% okr. 1
• KWW NASZA WSPÓLNA SPRAWA
Łukasz Marek SZCZYGIEŁ (ur. 1983)
wybrany 21.11.2010, głosów 433, poparcie 6.72% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mieczysław TROJAN (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 313, poparcie 3.35% okr. 5
• KWW SAMORZĄDOWO-LUDOWY
Ludwik Kajetan WĘGRZYN (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 945, poparcie 8.16% okr. 1
• KWW SAMORZĄDOWO-LUDOWY
Wacław WOŹNICKI (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 435, poparcie 6.45% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP