Kadecja 2010-2014
Radni
Jerzy Janusz BĄCZEK (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 542, poparcie 6.36% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Bogdan Józef BIGOS (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 430, poparcie 6.62% okr. 2
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Krzysztof BRYK (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 650, poparcie 7.63% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kazimierz DROŻDŻOWSKI (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 267, poparcie 3.13% okr. 3
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Marian Stanisław GAJDA (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 347, poparcie 4.35% okr. 1
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Robert Jerzy KĄDZIELAWA (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 527, poparcie 8.11% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek KOPIA (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 387, poparcie 4.54% okr. 3
• KWW NIEZALEŻNI POWIŚLE DĄBROWSKIE
Wiesław KRAJEWSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 711, poparcie 8.92% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tadeusz KWIATKOWSKI (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 767, poparcie 9.62% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Paweł Michał LECHOWICZ (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 472, poparcie 5.92% okr. 1
• KWW POROZUMIENIE PRAWICY POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
Józef MISIASZEK (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 432, poparcie 6.65% okr. 2
• KWW NIEZALEŻNI POWIŚLE DĄBROWSKIE
Łukasz Kazimierz OŻÓG (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 534, poparcie 6.27% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Robert PANTERA (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 905, poparcie 11.35% okr. 1
• KWW POROZUMIENIE PRAWICY POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
Barbara Maria POBIEGŁO (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 684, poparcie 10.53% okr. 2
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Marian Józef SZAJOR (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 857, poparcie 13.19% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej Ignacy URBANIK (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 459, poparcie 5.39% okr. 3
• KWW POROZUMIENIE PRAWICY POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
Lesław Piotr WIECZOREK (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 391, poparcie 4.90% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ