Kadecja 2010-2014
Radni
Wojciech BOSAK (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 2162, poparcie 16.74% okr. 6
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Janusz CEREK (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 840, poparcie 5.88% okr. 7
• KW POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
Paweł Przemysław CHOCHÓŁ (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 1205, poparcie 10.11% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Anna Józefa CHRZANOWSKA (ur. 1953)
wybrana 21.11.2010, głosów 746, poparcie 8.59% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr Krzysztof ĆWIK (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 1810, poparcie 12.67% okr. 7
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Leszek DOLNY (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 1130, poparcie 8.00% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Janusz FAJTO (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 1767, poparcie 18.88% okr. 1
• KW POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
Piotr GORAJ (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 1828, poparcie 14.15% okr. 6
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Lucjan GORAJ (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 898, poparcie 6.35% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Janina GRELA (ur. 1948)
wybrana 21.11.2010, głosów 968, poparcie 10.34% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Krzysztof Maria Antoni KARCZEWSKI (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 899, poparcie 6.29% okr. 7
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wojciech Tadeusz KARWAT (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 1132, poparcie 8.76% okr. 6
• KW POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
Wojciech Łukasz KRUK (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 1444, poparcie 15.43% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Łukasz Paweł KRUPA (ur. 1983)
wybrany 21.11.2010, głosów 926, poparcie 6.48% okr. 7
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Józef Marek KRZYWORZEKA (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 1777, poparcie 18.42% okr. 8
• KW POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
Wanda KUŁAJ (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 1941, poparcie 16.87% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Władysław KUSIŃSKI (ur. 1941)
wybrany 21.11.2010, głosów 1143, poparcie 9.94% okr. 2
• KW POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
Janina Teresa LASOŃ (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 988, poparcie 8.29% okr. 5
• KW POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
Anna Maria LEWICKA (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 947, poparcie 7.33% okr. 6
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jarosław Piotr ŁOJEK (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 549, poparcie 6.32% okr. 3
• KW STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Małgorzata MADEJA (ur. 1960)
wybrana 21.11.2010, głosów 1212, poparcie 10.54% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tadeusz NABAGŁO (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 1666, poparcie 11.79% okr. 4
• KW POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
Włodzimierz Wiktor OKRAJEK (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 1155, poparcie 13.30% okr. 3
• KW POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
Wojciech Łukasz PAŁKA (ur. 1981)
wybrany 21.11.2010, głosów 1341, poparcie 11.25% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek PIEKARA (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 1062, poparcie 7.51% okr. 4
• KW STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Urszula STOCHEL (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 1815, poparcie 12.70% okr. 7
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jan Kazimierz WĘGRZYN (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 523, poparcie 4.39% okr. 5
• KW STOWARZYSZENIA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Wiesław Marek WOCH (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 1155, poparcie 11.98% okr. 8
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Alicja Barbara WÓJCIK (ur. 1960)
wybrana 21.11.2010, głosów 1241, poparcie 12.87% okr. 8
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP