Kadecja 2010-2014
Radni
Marek Stanisław CZECZÓTKA (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 703, poparcie 11.85% okr. 1
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Grzegorz DZIADOŃ (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 222, poparcie 2.25% okr. 5
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Franciszek Piotr DZIEDZINA (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 874, poparcie 16.57% okr. 3
• KWW SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE RAZEM
Ewa FILIPIAK (ur. 1980)
wybrana 21.11.2010, głosów 821, poparcie 13.60% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jolanta Władysława GRZEGORZEK (ur. 1962)
wybrana 21.11.2010, głosów 593, poparcie 4.80% okr. 2
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Władysława Anna JAMRÓZ (ur. 1953)
wybrana 21.11.2010, głosów 488, poparcie 9.25% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Piotr Jakub KOWALIK (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 475, poparcie 7.87% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tomasz KRUPIŃSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 1640, poparcie 16.63% okr. 5
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Mieczysław Tadeusz KUZIEL (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 418, poparcie 4.65% okr. 6
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Maria LUPA (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 896, poparcie 7.25% okr. 2
• KWW SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE RAZEM
Marcin Łukasz MATRAS (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 761, poparcie 6.15% okr. 2
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Jacenty Michał MUSIAŁ (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 931, poparcie 7.53% okr. 2
• KWW SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE RAZEM
Stanisław NIECZAROWSKI (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 716, poparcie 7.26% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jan PUCHAŁA (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 3120, poparcie 31.64% okr. 5
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Antoni RÓG (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 388, poparcie 7.36% okr. 3
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Maria STOKŁOSA (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 193, poparcie 1.96% okr. 5
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Paweł Leszek TALAR (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 484, poparcie 5.38% okr. 6
• KWW SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE RAZEM
Stanisław TOKARCZYK (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 698, poparcie 7.77% okr. 6
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Mieczysław Antoni URYGA (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 758, poparcie 6.13% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jan WIĘCEK (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 1246, poparcie 13.86% okr. 6
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE
Anna Maria WILK (ur. 1954)
wybrana 21.11.2010, głosów 768, poparcie 12.94% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wojciech Stanisław WŁODARCZYK (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 1412, poparcie 11.42% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marian WÓJTOWICZ (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 678, poparcie 11.43% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Agata ZIĘBA (ur. 1974)
wybrana 21.11.2010, głosów 862, poparcie 9.59% okr. 6
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof ŻĄDŁO ** (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 312, poparcie 5.17% okr. 4
• KWW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA DZIAŁAJMY WSPÓLNIE