Kadecja 2010-2014
Radni
Paweł AUGUSTYN (ur. 1968)
wybrany 21.11.2010, głosów 1373, poparcie 14.13% okr. 7
• KWW POWIATOWY RUCH SAMORZĄDOWY
Mirosław Władysław BANACH (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 906, poparcie 6.34% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Stanisław Marcin BAŃBOR (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 1527, poparcie 10.69% okr. 3
• KWW NASZ POWIAT
Tomasz BURZA (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 544, poparcie 5.60% okr. 7
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dawid Przemysław CHROBAK (ur. 1981)
wybrany 21.11.2010, głosów 505, poparcie 5.03% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zbigniew CIEŚLIKOWSKI (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 929, poparcie 9.56% okr. 7
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stefan DZIK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 645, poparcie 9.45% okr. 1
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Kazimiera GDOWSKA-TRELA (ur. 1950)
wybrana 21.11.2010, głosów 818, poparcie 7.94% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Barbara Krystyna GNIADEK (ur. 1967)
wybrana 21.11.2010, głosów 1818, poparcie 13.89% okr. 6
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jacek Henryk HUDYMA (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 746, poparcie 9.55% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zbigniew KARCIŃSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 1951, poparcie 18.93% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Józef KNAPIK (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 980, poparcie 7.49% okr. 6
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Kazimierz KORMAN (ur. 1943)
wybrany 21.11.2010, głosów 1296, poparcie 12.90% okr. 5
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Stanisław KUROPATWA (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 414, poparcie 4.02% okr. 4
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Zbigniew Antoni KUTA (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 408, poparcie 2.86% okr. 3
• KWW POWIATU TARNOWSKIEGO WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Józef LAZAROWICZ (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 876, poparcie 6.13% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Roman ŁUCARZ (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 1535, poparcie 22.49% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bogdan Józef PŁACHNO (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 567, poparcie 4.33% okr. 6
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek PODRAZA (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 1011, poparcie 12.94% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek ROGOŻ (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 201, poparcie 2.95% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wojciech SKRUCH (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 639, poparcie 6.20% okr. 4
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek SŁOWIK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 1242, poparcie 9.49% okr. 6
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej Grzegorz SŁOWIK (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 692, poparcie 5.29% okr. 6
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Paweł SMOLEŃ (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 1211, poparcie 12.06% okr. 5
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Józef Roman SOWA (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 507, poparcie 5.05% okr. 5
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Alina Teresa STARZYCHOWICZ-SMAGACZ (ur. 1953)
wybrana 21.11.2010, głosów 628, poparcie 6.46% okr. 7
• KWW POWIATU TARNOWSKIEGO WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Tomasz STELMACH (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 742, poparcie 5.20% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wacław SYCHTA (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 710, poparcie 5.42% okr. 6
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Magdalena Alicja SZYBILSKA (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 451, poparcie 5.77% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP