Serwis używa plików cookie. Więcej informacji     This website uses cookies. More information


 
Miasto Gmina Powiat Warszawa
Województwo: Mazowieckie    
Piątek 26.05.2017
Warto zrozumieć
 
 WYBORY SAMORZĄDOWE 
Kadecja

Prezydent
Hanna Beata GRONKIEWICZ-WALTZ (ur. 1952)
wykształcenie wyższe, wybrana ponownie 21.11.2010
poparcie 53.67% 345737 głosów.
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Radni
Michał Piotr BITNER (ur. 1976)
wybrany 21.11.2010, głosów 2433, poparcie 3.07% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Izabela Renata CHMIELEWSKA (ur. 1986)
wybrana 21.11.2010, głosów 3773, poparcie 5.03% okr. 9
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Adam CIECIURA (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 3568, poparcie 5.47% okr. 2
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Zbigniew Adam CIERPISZ (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 1816, poparcie 3.63% okr. 6
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jacek Marcin CIEŚLIKOWSKI (ur. 1973)
wybrany 21.11.2010, głosów 11549, poparcie 13.55% okr. 3
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Michał CZAYKOWSKI (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 2672, poparcie 5.79% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Magdalena CZERWOSZ (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 2909, poparcie 4.46% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dariusz Dominik DOLCZEWSKI (ur. 1982)
wybrany 21.11.2010, głosów 6063, poparcie 12.11% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Rafał Sebastian DOROSIŃSKI (ur. 1983)
wybrany 21.11.2010, głosów 3374, poparcie 4.50% okr. 9
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zbigniew DUBIEL (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 5316, poparcie 7.71% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Michał Paweł DWORCZYK (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 9227, poparcie 13.38% okr. 5
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dariusz FIGURA (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 3455, poparcie 5.01% okr. 5
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Aleksandra Małgorzata GAJEWSKA (ur. 1989)
wybrana 21.11.2010, głosów 2594, poparcie 5.18% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Marcin GOLIMONT (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 3893, poparcie 8.43% okr. 4
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Michał GRODZKI (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 6350, poparcie 8.46% okr. 9
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jolanta GRUSZKA (ur. 1972)
wybrana 21.11.2010, głosów 3576, poparcie 4.32% okr. 7
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marcin Włodzimierz HOFFMAN (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 7545, poparcie 16.34% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Agnieszka Katarzyna JAKOWICKA (ur. 1980)
wybrana 21.11.2010, głosów 6460, poparcie 9.37% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Lech Włodzimierz JAWORSKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 2569, poparcie 3.87% okr. 8
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marta JEZIERSKA-GIEROBA (ur. 1975)
wybrana 21.11.2010, głosów 2075, poparcie 2.61% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Olga Maria JOHANN (ur. 1942)
wybrana 21.11.2010, głosów 5572, poparcie 7.43% okr. 9
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Piotr Eugeniusz KALBARCZYK (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 3662, poparcie 4.42% okr. 7
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ligia KRAJEWSKA (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 11736, poparcie 14.16% okr. 7
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jarosław Karol KRAJEWSKI (ur. 1983)
wybrany 21.11.2010, głosów 3040, poparcie 3.83% okr. 1
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej Przemysław KROPIWNICKI (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 12001, poparcie 15.12% okr. 1
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Adam Mariusz KWIATKOWSKI (ur. 1972)
wybrany 21.11.2010, głosów 7907, poparcie 12.12% okr. 2
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Paweł Piotr LECH (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 9930, poparcie 15.22% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Krystian LEGIERSKI (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 5279, poparcie 6.19% okr. 3
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Dorota Małgorzata LUTOMIRSKA (ur. 1958)
wybrana 21.11.2010, głosów 7595, poparcie 11.64% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maria ŁUKASZEWICZ (ur. 1944)
wybrana 21.11.2010, głosów 13347, poparcie 17.79% okr. 9
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maciej Juliusz MACIEJOWSKI (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 5033, poparcie 10.05% okr. 6
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jarosława Anna MAĆKOWIAK (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 1590, poparcie 1.87% okr. 3
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Agnieszka Hanna MAKLES (ur. 1985)
wybrana 21.11.2010, głosów 2659, poparcie 4.00% okr. 8
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ewa Dorota MALINOWSKA-GRUPIŃSKA (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 13914, poparcie 17.53% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Waldemar Antoni MARSZAŁEK (ur. 1942)
wybrany 21.11.2010, głosów 4506, poparcie 6.01% okr. 9
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Ewa MASNY (ur. 1946)
wybrana 21.11.2010, głosów 5266, poparcie 6.35% okr. 7
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr MAZUREK (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 9295, poparcie 13.48% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Józef MELAK (ur. 1944)
wybrany 21.11.2010, głosów 6442, poparcie 7.77% okr. 7
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Anna Teresa NEHREBECKA-BYCZEWSKA (ur. 1948)
wybrana 21.11.2010, głosów 12611, poparcie 15.89% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Anna Elżbieta PABISIAK (ur. 1974)
wybrana 21.11.2010, głosów 2496, poparcie 3.62% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Paulina Krystyna PIECHNA-WIĘCKIEWICZ (ur. 1984)
wybrana 21.11.2010, głosów 3456, poparcie 4.17% okr. 7
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Marcin Andrzej RZOŃCA (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 5111, poparcie 6.44% okr. 1
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Małgorzata SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 10837, poparcie 16.30% okr. 8
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Michał Marcin SERZYCKI (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 5477, poparcie 11.86% okr. 4
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tomasz Marcin SYBILSKI (ur. 1973)
wybrany 21.11.2010, głosów 2889, poparcie 4.19% okr. 5
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Jarosław Sergiusz SZOSTAKOWSKI (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 11693, poparcie 13.72% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maria Izabella SZREDER (ur. 1952)
wybrana 21.11.2010, głosów 3122, poparcie 3.66% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr SZYSZKO (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 3179, poparcie 4.87% okr. 2
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zofia Barbara TRĘBICKA (ur. 1948)
wybrana 21.11.2010, głosów 14754, poparcie 22.20% okr. 8
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Alicja Agnieszka TYSIĄC (ur. 1971)
wybrana 21.11.2010, głosów 4841, poparcie 5.68% okr. 3
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Maciej Roman WĄSIK (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 6966, poparcie 10.48% okr. 8
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sebastian WIERZBICKI (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 2587, poparcie 5.17% okr. 6
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Joanna Anna WIŚNIEWSKA-NAJGEBAUER (ur. 1983)
wybrana 21.11.2010, głosów 2187, poparcie 2.57% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maciej WYSZYŃSKI (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 2938, poparcie 4.42% okr. 8
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Małgorzata Katarzyna ZAKRZEWSKA (ur. 1965)
wybrana 21.11.2010, głosów 10350, poparcie 12.14% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dorota Anna ZBIŃKOWSKA (ur. 1972)
wybrana 21.11.2010, głosów 3490, poparcie 6.97% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Tomasz Władysław ZDZIKOT (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 6409, poparcie 7.73% okr. 7
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof Artur ZYGRZAK (ur. 1985)
wybrany 21.11.2010, głosów 3295, poparcie 4.39% okr. 9
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Alicja ŻEBROWSKA (ur. 1965)
wybrana 21.11.2010, głosów 4506, poparcie 5.44% okr. 7
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Małgorzata ŻUBER-ZIELICZ (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 2939, poparcie 6.37% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP



Rada Miasta Stołecznego
Warszawy
Miasto gmina na prawach powiatu
1720398 - liczba mieszkańców

W WYBORACH 2010 r.:
60 - liczba mandatów,
1037 - liczba kandydatów na radnych,
11 - liczba kandydatów na prezydenta,
9 - liczba okręgów,
1341788 - liczba osób uprawnionych do głosowania,
647785 - liczba osób głosujących,
48% - frekwencja wyborcza,
44 - średni wiek wybranych radnych (w 2011 r.).

* Jeżeli w danym okręgu (okręgach) liczba zarejestrowanych kandydatów była mniejsza lub równa liczbie mandatów - wybór odbywał się bez głosowania. Zasada ta nie dotyczy wyborów wójta, burmistrza i prezydenta miasta.

** Wakujący mandat został obsadzony w czasie trwania kadencji.

W okręgach wielomandatowych suma procentowego poparcia dla kandydatów tam wybranych może przekraczać 100.

Informacje o zmianach w trakcie kadencji na stronie Państwowej Komisji Wyborczej www.pkw.gov.pl oraz miejscowego BIP.

Dane wg informacji PKW i obliczenia własne REGIOsetu.

2001strona główna portalu...2016
© edytor serwis sp. z o.o.
Wszelkie prawa
zastrzeżone