Serwis używa plików cookie. Więcej informacji     This website uses cookies. More information
Bolszewicka wizja państwa
 
••• 28 października odbędzie się w Warszawie XII Kongres Obywatelski. Dowiedz się więcej o Kongresie ••• W połowie września mieszkańcy zniszczonych nawałnicą domostw nadal czekają na pomoc pozwalającą w znośnych warunkach przeżyć zbliżające się chłody i mrozy ••• Nawałnica, która przetoczyła się w nocy z 10 na 11 sierpnia nad obszarem ponad stu gmin w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim i wielkopolskim wyrządziła olbrzymie zniszczenia lasów, zabudowań, dróg i upraw. Tysiace rodzin doznało szkód w dobytku domowym i gospodarskim ••• Minister Sprawiedliwości-Prokurator Generalny (Solidarna Polska) brutalnie zaatakował Prezydenta RP na łamach prorządowego tygodnika. Premier (PiS) milczy. Rzecznik PiS: nie ma żadnego konfliktu między PiS a Solidarną Polską ••• Prezydent RP Andrzej Duda zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa oraz podpisał ustawę prawo o ustroju sądów powszechnych ••• Po roku 2020 zmniejszy się pula na dopłaty dla gospodarstw wiejskich. Kto obroni interesy polskich rolników w Brukseli? Czy mająca jak najgorsze unijne notowania ekipa PiS? ••• Kolejne referendum z prezydenckiego rękawa. Tym razem Głowa Państwa w ramach pedagogiki niechęci do bliźnich w potrzebie pragnie zapytać Polaków co myślą o przyjmowaniu uchodźców. Akcja ta ma być czasowo skojarzona z kampanią przed wyborami parlamentarnymi w 2019 roku ••• Prezydent Duda proponuje: zapytajmy Naród w jakim ustroju państwa i pod prawem jakiej konstytucji chciałby żyć, mieszkać, uczyć się i pracować w Ojczyźnie? Pomysł iście szatański, mający instrumentalnie wykorzystać niekompetencję społeczeństwa w dziedzinie prawa konstytucyjnego. Polityczna hipokryzja do kwadratu ••• W Katowicach odbył się Kongres Prawników Polskich. 1400 sędziów, adwokatów i radców prawnych stanęło w obronie zagrożonej praworządności w Rzeczypospolitej ••• Od 13 lat Polska jest w Unii Europejskiej. Niestety władza systemowo oddala nas od wspólnoty bezpieczeństwa i rozwoju ••• Polacy w zdecydowanej większości akceptują i doceniają przynależność Polski do Unii Europejskiej - unii pokoju, współpracy i równania w górę ••• Według PiS gmina Warszawa - jako jedyna w Polsce - miałaby być pozbawiona prawa wyboru włodarza miasta. Ponieważ kilka razy mieszkańcy stolicy "źle" wybierali to teraz już wybierać nie będą. Na razie - po kilku miesiącach - ten projekt wycofano z Sejmu ••• Strażnik konstytucji i zwierzchnik sił zbrojnych - cichy w Pałacu, głośny na powiatowych wiecach ••• Donald Tusk pozostaje przewodniczącym Rady Europejskiej do końca 2019 roku. W upartej kampanii rządu polskiego przeciw Polakowi, odrzuconej przez wszystkie inne państwa (27:1), Polska - z poręki PiS - doznała kolejnej szkody ••• Polityka zagraniczna "dobrej zmiany" sięga międzymorza - od Bałtyku do Balatonu ••• Psucie państwa i demokracji w Polsce niepokoi wielu Polaków oraz Parlament Europejski i Komisję Europejską ••• Oczekujemy od rządzących zaniechania: # demontażu państwa prawa, # ograniczania demokracji i wolności obywatelskich, # nienawiści do współobywateli o innych poglądach i ich poniżania ••• Nie damy rady - tak premier Beata Szydło tłumaczyła prezydentowi Andrzejowi Dudzie odstąpienie od podwyższenia kwoty wolnej od podatku w obiecanym zakresie. Prezydent wielokrotnie zapewniał, że nie trzeba w takie tłumaczenie wierzyć ••• MEN przyjmuje wnioski o dofinansowanie odpraw dla zwalnianych nauczycieli ••• "Janosik" zostaje do 2019 roku bez zapowiadanych zmian ••• Trybunał Konstytucyjny w składzie obarczonym istotnymi wadami prawnymi traci na znaczeniu ••• W Warszawie odbył się Nadzwyczajny Kongres Sędziów w obronie poważnie zagrożonego trójpodziału władzy ••• Mała ustawa dekomunizacyjna zmiata złe nazwy ulic i placów ••• Aktualna wiedza na temat badań złóż gazu łupkowego w Polsce na stronie lupkipolskie.pl ••• Dowiedz się więcej o energetyce jądrowej ze strony www.poznajatom.pl ••• WIĘCEJ w zakładce Aktualności
Środa 18.10.2017
Warto zrozumieć
 
 Lista tematów 
POSŁOWIE w Sejmie VIII kadencji (2015-2019)

KW - komitet wyborczy: PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO - Platforma Obywatelska, Kukiz - Kukiz'15, Nowoczesna - Nowoczesna Ryszarda Petru, PSL - Polskie Stronnictwo Ludowe, MnNiem - Mniejszość Niemiecka

Adam Krzysztof ABRAMOWICZ
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 10 500, KW PiS,
Andrzej Mieczysław ADAMCZYK
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 18 514, KW PiS,
Zbigniew Czesław AJCHLER
okręg 38 Piła, głosy w okr. 7 275, KW PO,
Adam ANDRUSZKIEWICZ
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 15 668, KW Kukiz,
Waldemar Franciszek ANDZEL
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 12 021, KW PiS,
Piotr Daniel APEL
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 7 935, KW Kukiz,
Dorota Irvina ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 25 054, KW PiS,
Jan Krzysztof ARDANOWSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 18 366, KW PiS,
Iwona Ewa ARENT
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 26 377, KW PiS,
Bartosz Adam ARŁUKOWICZ
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 20 678, KW PO,
Paweł Antoni ARNDT
okręg 37 Konin, głosy w okr. 17 925, KW PO,
Marek AST
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 17 530, KW PiS,
Urszula Danuta AUGUSTYN
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 13 928, KW PO,
Joanna Wiktoria AUGUSTYNOWSKA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 9 989, KW Nowoczesna,
Tadeusz AZIEWICZ
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 6 625, KW PO,
Zbigniew BABALSKI
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 11 695, KW PiS,
Piotr Łukasz BABIARZ
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 12 950, KW PiS,
Piotr Mieczysław BABINETZ
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 10 170, KW PiS,
Wojciech Antoni BAKUN
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 9 406, KW Kukiz,
Paweł Jerzy BAŃKOWSKI
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 6 707, KW PO,
Ryszard BARTOSIK
okręg 37 Konin, głosy w okr. 8 163, KW PiS,
Barbara Halina BARTUŚ
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 20 725, KW PiS,
Mieczysław Kazimierz BASZKO
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 7 010, KW PSL,
Dariusz BĄK
okręg 17 Radom, głosy w okr. 17 961, KW PiS,
Paweł Jan BEJDA
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 6 283, KW PSL,
Włodzimierz BERNACKI
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 27 673, KW PiS,
Anna Maria BIAŁKOWSKA
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 466, KW PO,
Jerzy Feliks BIELECKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 8 510, KW PiS,
Marek BIERNACKI
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 42 586, KW PO,
Zbigniew Stanisław BIERNAT
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 3 644, KW PiS,
Mariusz BŁASZCZAK
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 73 139, KW PiS,
Magdalena Maria BŁEŃSKA
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 9 437, KW Kukiz,
Jacek BOGUCKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 9 707, KW PiS,
Jerzy Stanisław BOROWCZAK
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 16 931, KW PO,
Joanna Beata BOROWIAK
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 8 292, KW PiS,
Agata BOROWIEC
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 17 183, KW PiS,
Elżbieta Joanna BOROWSKA
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 8 115, KW Kukiz,
Bożena Teresa BORYS-SZOPA
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 7 912, KW PiS,
Krzysztof BREJZA
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 15 951, KW PO,
Joachim Stanisław BRUDZIŃSKI
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 46 918, KW PiS,
Józef BRYNKUS
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 8 615, KW Kukiz,
Barbara Ewa BUBULA
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 9 813, KW PiS,
Wojciech BUCZAK
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 18 202, KW PiS,
Waldemar Grzegorz BUDA
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 15 028, KW PiS,
Borys Piotr BUDKA
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 37 761, KW PO,
Bożenna BUKIEWICZ
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 25 715, KW PO,
Lidia Ewa BURZYŃSKA
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 9 760, KW PiS,
Małgorzata CHMIEL
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 13 346, KW PO,
Zbigniew Michał CHMIELOWIEC
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 18 197, KW PiS,
Barbara Stanisława CHROBAK
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 8 550, KW Kukiz,
Sylwester Arkadiusz CHRUSZCZ
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 11 052, KW Kukiz,
Alicja Paulina CHYBICKA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 62 211, KW PO,
Janusz Władysław CICHOŃ
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 17 864, KW PO,
Michał CIEŚLAK
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 6 331, KW PiS,
Piotr CIEŚLIŃSKI
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 7 774, KW PO,
Tomasz CIMOSZEWICZ
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 14 496, KW PO,
Tadeusz CYMAŃSKI
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 13 126, KW PiS,
Adam Zbigniew CYRAŃSKI
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 12 120, KW Nowoczesna,
Krzysztof CZABAŃSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 16 546, KW PiS,
Przemysław Maksymilian CZARNECKI
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 9 200, KW PiS,
Witold Wojciech CZARNECKI
okręg 37 Konin, głosy w okr. 26 399, KW PiS,
Arkadiusz CZARTORYSKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 24 747, KW PiS,
Anna Małgorzata CZECH
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 11 089, KW PiS,
Zofia CZERNOW
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 10 070, KW PO,
Anita CZERWIŃSKA
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 7 068, KW PiS,
Andrzej Stanisław CZERWIŃSKI
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 17 487, KW PO,
Grzegorz Karol DŁUGI
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 13 531, KW Kukiz,
Leszek DOBRZYŃSKI
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 8 738, KW PiS,
Zbigniew DOLATA
okręg 37 Konin, głosy w okr. 18 060, KW PiS,
Barbara DOLNIAK
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 15 752, KW Nowoczesna,
Ewa DROZD
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 16 312, KW PO,
Elżbieta DUDA
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 6 555, KW PiS,
Jan Wiesław DUDA
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 9 110, KW PiS,
Antoni Eugeniusz DUDA
okręg 21 Opole, głosy w okr. 8 085, KW PiS,
Artur Jerzy DUNIN
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 8 082, KW PO,
Marcin Kamil DUSZEK
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 12 783, KW PiS,
Michał Paweł DWORCZYK
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 24 935, KW PiS,
Jan Michał DZIEDZICZAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 26 665, KW PiS,
Waldy DZIKOWSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 27 991, KW PO,
Tadeusz Antoni DZIUBA
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 32 910, KW PiS,
Barbara Anna DZIUK
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 12 036, KW PiS,
Joanna FABISIAK
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 3 512, KW PO,
Jacek Eugeniusz FALFUS
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 9 439, KW PiS,
Ewa Maria FILIPIAK
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 3 915, KW PiS,
Joanna Zofia FRYDRYCH
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 5 761, KW PO,
Grzegorz Witold FURGO
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 14 247, KW Nowoczesna,
Krzysztof Jan GADOWSKI
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 11 549, KW PO,
Kinga Magdalena GAJEWSKA
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 4 820, KW PO,
Leszek Ryszard GALEMBA
okręg 37 Konin, głosy w okr. 7 708, KW PiS,
Ryszard Jerzy GALLA
okręg 21 Opole, głosy w okr. 9 623, KW MnNiem,
Elżbieta Teresa GAPIŃSKA
okręg 16 Płock, głosy w okr. 11 733, KW PO,
Kamila GASIUK-PIHOWICZ
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 19 041, KW Nowoczesna,
Zdzisław GAWLIK
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 8 414, KW PO,
Stanisław GAWŁOWSKI
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 14 264, KW PO,
Andrzej Janusz GAWRON
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 9 202, KW PiS,
Lidia Stanisława GĄDEK
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 9 082, KW PO,
Elżbieta Kazimiera GELERT
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 13 540, KW PO,
Artur Daniel GIERADA
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 5 087, KW PO,
Szymon Stanisław GIŻYŃSKI
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 24 802, KW PiS,
Teresa GLENC
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 6 354, KW PiS,
Piotr Tadeusz GLIŃSKI
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 41 697, KW PiS,
Konrad Zygmunt GŁĘBOCKI
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 11 761, KW PiS,
Tomasz Marian GŁOGOWSKI
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 8 982, KW PO,
Krzysztof GŁUCHOWSKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 9 924, KW PiS,
Marta Joanna GOLBIK
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 14 323, KW Nowoczesna,
Małgorzata Joanna GOLIŃSKA
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 7 612, KW PiS,
Kazimierz Edward GOŁOJUCH
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 19 118, KW PiS,
Jarosław Włodzimierz GONCIARZ
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 4 884, KW PiS,
Małgorzata Maria GOSIEWSKA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 13 976, KW PiS,
Jerzy Antoni GOSIEWSKI
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 5 092, KW PiS,
Jarosław Adam GOWIN
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 43 539, KW PiS,
Artur Cezary GÓRSKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 6 262, KW PiS,
Cezary Stanisław GRABARCZYK
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 26 591, KW PO,
Jan Stanisław GRABIEC
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 10 929, KW PO,
Paweł GRABOWSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 4 508, KW Kukiz,
Rafał Szymon GRUPIŃSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 29 122, KW PO,
Zbigniew GRYGLAS
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 1 011, KW Nowoczesna,
Kazimierz GWIAZDOWSKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 6 787, KW PiS,
Andrzej Witold HALICKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 13 859, KW PO,
Teresa HAŁAS
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 6 451, KW PiS,
Agnieszka Małgorzata HANAJCZYK
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 12 128, KW PO,
Bożena Katarzyna HENCZYCA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 8 599, KW PO,
Paulina HENNIG-KLOSKA
okręg 37 Konin, głosy w okr. 7 306, KW Nowoczesna,
Jolanta Emilia HIBNER
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 12 899, KW PO,
Czesław HOC
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 25 072, KW PiS,
Marek Tomasz HOK
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 17 647, KW PO,
Marcin Michał HORAŁA
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 10 546, KW PiS,
Józefa HRYNKIEWICZ
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 27 010, KW PiS,
Stanisław Tadeusz HUSKOWSKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 15 206, KW PO,
Michał JACH
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 6 183, KW PiS,
Jerzy Witold JACHNIK
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 11 654, KW Kukiz,
Patryk Tomasz JAKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 29 923, KW PiS,
Marek JAKUBIAK
okręg 16 Płock, głosy w okr. 11 131, KW Kukiz,
Wiesław Stanisław JANCZYK
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 16 349, KW PiS,
Grzegorz Piotr JANIK
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 9 355, KW PiS,
Maria Małgorzata JANYSKA
okręg 38 Piła, głosy w okr. 21 700, KW PO,
Michał JAROS
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 12 235, KW PO,
Krystian Stefan JARUBAS
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 4 379, KW PSL,
Wojciech Stefan JASIŃSKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 31 106, KW PiS,
Tomasz Janusz JASKÓŁA
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 10 952, KW Kukiz,
Andrzej JAWORSKI
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 25 875, KW PiS,
Mariusz Orion JĘDRYSEK
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 13 982, KW PiS,
Bartosz JÓZWIAK
okręg 37 Konin, głosy w okr. 8 747, KW Kukiz,
Krzysztof JURGIEL
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 44 620, KW PiS,
Norbert Jakub KACZMARCZYK
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 8 926, KW Kukiz,
Jarosław Aleksander KACZYŃSKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 202 424, KW PiS,
Piotr Marek KALETA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 6 848, KW PiS,
Bożena KAMIŃSKA
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 9 826, KW PO,
Mariusz KAMIŃSKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 29 654, KW PiS,
Michał Tomasz KAMIŃSKI
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 5 877, KW PO,
Włodzimierz Witold KARPIŃSKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 10 260, KW PO,
Mieczysław KASPRZAK
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 5 251, KW PSL,
Beata Agnieszka KEMPA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 29 877, KW PiS,
Małgorzata Maria KIDAWA-BŁOŃSKA
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 80 866, KW PO,
Marcin Piotr KIERWIŃSKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 16 271, KW PO,
Jan KILIAN
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 6 675, KW PiS,
Jan Andrzej KLAWITER
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 7 389, KW PiS,
Izabela Helena KLOC
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 43 648, KW PiS,
Joanna Grażyna KLUZIK-ROSTKOWSKA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 12 807, KW PO,
Eugeniusz KŁOPOTEK
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 9 143, KW PSL,
Sławomir KŁOSOWSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 17 048, KW PiS,
Andrzej Sławomir KOBYLARZ
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 5 168, KW Kukiz,
Paweł Bronisław KOBYLIŃSKI
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 13 905, KW Kukiz,
Magdalena Maria KOCHAN
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 8 972, KW PO,
Agnieszka Maria KOŁACZ-LESZCZYŃSKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 6 421, KW PO,
Robert Jerzy KOŁAKOWSKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 10 960, KW PiS,
Lech Antoni KOŁAKOWSKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 15 106, KW PiS,
Zbigniew Marek KONWIŃSKI
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 10 783, KW PO,
Ewa Bożena KOPACZ
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 230 894, KW PO,
Joanna Maria KOPCIŃSKA
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 17 911, KW PiS,
Adam Marek KOROL
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 28 727, KW PO,
Leszek Sylwester KORZENIOWSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 20 084, KW PO,
Roman Jacek KOSECKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 3 258, KW PO,
Władysław Marcin KOSINIAK-KAMYSZ
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 12 171, KW PSL,
Wojciech KOSSAKOWSKI
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 8 183, KW PiS,
Tomasz Tadeusz KOSTUŚ
okręg 21 Opole, głosy w okr. 11 016, KW PO,
Andrzej Tomasz KOSZTOWNIAK
okręg 17 Radom, głosy w okr. 23 521, KW PiS,
Kazimierz Jerzy KOTOWSKI
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 6 851, KW PSL,
Henryk KOWALCZYK
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 22 850, KW PiS,
Bartosz Józef KOWNACKI
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 9 044, KW PiS,
Ewa Elżbieta KOZANECKA
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 6 851, KW PiS,
Jerzy KOZŁOWSKI
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 10 587, KW Kukiz,
Maks KRACZKOWSKI
okręg 38 Piła, głosy w okr. 20 503, KW PiS,
Wiesław KRAJEWSKI
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 13 060, KW PiS,
Jarosław Karol KRAJEWSKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 4 753, KW PiS,
Leonard Seweryn KRASULSKI
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 10 194, KW PiS,
Robert KROPIWNICKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 8 439, KW PO,
Piotr Marek KRÓL
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 10 773, KW PiS,
Wojciech Piotr KRÓL
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 7 465, KW PO,
Elżbieta Małgorzata KRUK
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 43 432, KW PiS,
Anna Maria KRUPKA
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 27 568, KW PiS,
Andrzej Michał KRYJ
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 4 779, KW PiS,
Bernadeta KRYNICKA
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 7 624, KW PiS,
Marek Grzegorz KRZĄKAŁA
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 15 404, KW PO,
Henryka Krystyna KRZYWONOS-STRYCHARSKA
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 24 333, KW PO,
Dariusz Jan KUBIAK
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 8 004, KW PiS,
Krzysztof Jan KUBÓW
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 14 551, KW PiS,
Tomasz Bogusław KUCHARSKI
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 7 105, KW PO,
Marek Tadeusz KUCHCIŃSKI
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 34 558, KW PiS,
Paweł Piotr KUKIZ
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 76 675, KW Kukiz,
Jakub KULESZA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 15 058, KW Kukiz,
Józef Grzegorz KUREK
okręg 16 Płock, głosy w okr. 7 848, KW PiS,
Jacek Sławomir KURZĘPA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 5 486, KW PiS,
Anna KWIECIEŃ
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 458, KW PiS,
Marek KWITEK
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 5 636, KW PiS,
Stanisław Józef LAMCZYK
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 8 981, KW PO,
Józef LASSOTA
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 8 285, KW PO,
Tomasz Edward LATOS
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 40 288, KW PiS,
Bogdan Jan LATOSIŃSKI
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 5 369, KW PiS,
Gabriela Teresa LENARTOWICZ
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 17 823, KW PO,
Tomasz LENZ
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 21 323, KW PO,
Izabela Dorota LESZCZYNA
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 19 160, KW PO,
Józef Krzysztof LEŚNIAK
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 16 167, KW PiS,
Joanna Katarzyna LICHOCKA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 24 122, KW PiS,
Ewa LIEDER
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 23 220, KW Nowoczesna,
Krzysztof Bogdan LIPIEC
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 16 450, KW PiS,
Adam Józef LIPIŃSKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 26 199, KW PiS,
Piotr Krzysztof LIROY-MARZEC
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 22 614, KW Kukiz,
Paweł Jacek LISIECKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 6 865, KW PiS,
Radosław LUBCZYK
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 6 236, KW Nowoczesna,
Katarzyna Anna LUBNAUER
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 18 549, KW Nowoczesna,
Krzysztof Paweł ŁAPIŃSKI
okręg 38 Piła, głosy w okr. 8 114, KW PiS,
Tomasz ŁAWNICZAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 8 669, KW PiS,
Jan Zbigniew ŁOPATA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 7 750, KW PSL,
Marzena Anna MACHAŁEK
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 14 608, KW PiS,
Krzysztof MACIEJEWSKI
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 6 818, KW PiS,
Andrzej MACIEJEWSKI
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 7 899, KW Kukiz,
Antoni MACIEREWICZ
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 33 960, KW PiS,
Ewa Danuta MALIK
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 28 909, KW PiS,
Mirosław Wojciech MALISZEWSKI
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 959, KW PSL,
Beata Maria MAŁECKA-LIBERA
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 23 429, KW PO,
Maciej MAŁECKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 18 671, KW PiS,
Jerzy Wojciech MAŁECKI
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 5 513, KW PiS,
Arkadiusz MARCHEWKA
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 7 147, KW PO,
Gabriela MASŁOWSKA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 23 287, KW PiS,
Maciej Przemysław MASŁOWSKI
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 15 303, KW Kukiz,
Jerzy Marian MATERNA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 15 089, KW PiS,
Beata Anna MATEUSIAK-PIELUCHA
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 12 059, KW PiS,
Grzegorz MATUSIAK
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 17 227, KW PiS,
Andrzej Antoni MATUSIEWICZ
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 9 970, KW PiS,
Marek MATUSZEWSKI
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 13 880, KW PiS,
Kazimierz Władysław MATUSZNY
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 9 345, KW PiS,
Beata MAZUREK
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 30 365, KW PiS,
Jerzy Witold MEYSZTOWICZ
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 26 164, KW Nowoczesna,
Antoni MĘŻYDŁO
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 9 285, KW PO,
Mieczysław MIAZGA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 11 327, KW PiS,
Iwona Krystyna MICHAŁEK
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 7 485, KW PiS,
Krzysztof Stefan MICHAŁKIEWICZ
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 15 806, KW PiS,
Krzysztof MIESZKOWSKI
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 24 525, KW Nowoczesna,
Anna Maria MILCZANOWSKA
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 11 562, KW PiS,
Daniel George MILEWSKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 13 302, KW PiS,
Rajmund Tadeusz MILLER
okręg 21 Opole, głosy w okr. 8 565, KW PO,
Piotr Paweł MISIŁO
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 13 871, KW Nowoczesna,
Aldona Janina MŁYŃCZAK
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 5 189, KW PO,
Kornel Andrzej MORAWIECKI
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 26 101, KW Kukiz,
Robert Dariusz MORDAK
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 781, KW Kukiz,
Jan MOSIŃSKI
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 7 247, KW PiS,
Kazimierz Marian MOSKAL
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 24 128, KW PiS,
Andżelika Anna MOŻDŻANOWSKA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 18 776, KW PSL,
Czesław MROCZEK
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 11 901, KW PO,
Aleksander Mikołaj MRÓWCZYŃSKI
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 5 835, KW PiS,
Izabela Katarzyna MRZYGŁOCKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 8 659, KW PO,
Joanna MUCHA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 43 459, KW PO,
Arkadiusz MULARCZYK
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 36 903, KW PiS,
Killion Munzele MUNYAMA
okręg 38 Piła, głosy w okr. 6 259, KW PO,
Wojciech Piotr MURDZEK
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 5 758, KW PiS,
Arkadiusz MYRCHA
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 13 400, KW PO,
Piotr Aleksander NAIMSKI
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 20 408, KW PiS,
Anna Ewa NEMŚ
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 15 875, KW PO,
Sławomir Arkadiusz NEUMANN
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 20 514, KW PO,
Dorota NIEDZIELA
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 7 967, KW PO,
Małgorzata Barbara NIEMCZYK
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 17 741, KW PO,
Stefan Konstanty NIESIOŁOWSKI
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 29 304, KW PO,
Sławomir Witold NITRAS
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 20 930, KW PO,
Tomasz Piotr NOWAK
okręg 37 Konin, głosy w okr. 11 820, KW PO,
Włodzimierz Mieczysław NYKIEL
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 21 708, KW PO,
Mirosława NYKIEL
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 26 927, KW PO,
Norbert Piotr OBRYCKI
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 16 617, KW PO,
Marzena OKŁA-DREWNOWICZ
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 13 019, KW PO,
Paweł Bartosz OLSZEWSKI
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 14 438, KW PO,
Piotr OLSZÓWKA
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 8 174, KW PiS,
Adam OŁDAKOWSKI
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 4 983, KW PiS,
Marek OPIOŁA
okręg 16 Płock, głosy w okr. 14 708, KW PiS,
Katarzyna OSOS
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 5 749, KW PO,
Krzysztof Jan OSTROWSKI
okręg 37 Konin, głosy w okr. 9 443, KW PiS,
Jacek Piotr OSUCH
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 10 219, KW PiS,
Anna PALUCH
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 15 049, KW PiS,
Mirosław Józef PAMPUCH
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 7 787, KW Nowoczesna,
Paweł PAPKE
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 17 376, KW PO,
Błażej Łukasz PARDA
okręg 38 Piła, głosy w okr. 10 408, KW Kukiz,
Urszula Stefania PASŁAWSKA
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 6 354, KW PSL,
Krzysztof Michał PASZYK
okręg 38 Piła, głosy w okr. 3 345, KW PSL,
Jerzy Stanisław PAUL
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 12 540, KW PiS,
Zbigniew Michał PAWŁOWICZ
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 32 552, KW PO,
Krystyna PAWŁOWICZ
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 18 070, KW PiS,
Ryszard Jerzy PETRU
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 129 088, KW Nowoczesna,
Małgorzata Anna PĘPEK
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 11 733, KW PO,
Sławomir Jan PIECHOTA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 5 959, KW PO,
Danuta Róża PIETRASZEWSKA
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 11 222, KW PO,
Stanisław Jan PIĘTA
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 18 907, KW PiS,
Dariusz PIONTKOWSKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 28 378, KW PiS,
Stanisław PIOTROWICZ
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 15 747, KW PiS,
Teresa PIOTROWSKA
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 18 678, KW PO,
Kazimierz Florian PLOCKE
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 11 060, KW PO,
Jerzy Jan POLACZEK
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 18 429, KW PiS,
Piotr Stanisław POLAK
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 16 637, KW PiS,
Marek Władysław POLAK
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 3 345, KW PiS,
Agnieszka Dominika POMASKA
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 22 196, KW PO,
Jarosław PORWICH
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 10 777, KW Kukiz,
Marcin Bartosz PORZUCEK
okręg 38 Piła, głosy w okr. 6 690, KW PiS,
Jacek PROTAS
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 18 099, KW PO,
Jacek PROTASIEWICZ
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 29 922, KW PO,
Piotr Leszek PSZCZÓŁKOWSKI
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 9 382, KW PiS,
Grzegorz Paweł PUDA
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 12 262, KW PiS,
Paweł Patryk PUDŁOWSKI
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 16 716, KW Nowoczesna,
Piotr Mieczysław PYZIK
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 7 326, KW PiS,
Elżbieta RADZISZEWSKA
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 12 741, KW PiS,
Elżbieta RAFALSKA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 22 898, KW PiS,
Grzegorz Artur RANIEWICZ
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 10 485, KW PO,
Ireneusz Jacek RAŚ
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 24 543, KW PO,
Stefan Józef ROMECKI
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 7 740, KW Kukiz,
Monika Anna ROSA
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 20 126, KW Nowoczesna,
Halina Leokadia ROZPONDEK
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 10 115, KW PO,
Marek RUCIŃSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 9 508, KW Nowoczesna,
Urszula Beata RUSECKA
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 16 971, KW PiS,
Leszek Jan RUSZCZYK
okręg 17 Radom, głosy w okr. 14 537, KW PO,
Dorota RUTKOWSKA
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 10 157, KW PO,
Jakub Adam RUTNICKI
okręg 38 Piła, głosy w okr. 27 916, KW PO,
Marek Zdzisław RZĄSA
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 14 562, KW PO,
Łukasz Adrian RZEPECKI
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 9 229, KW PiS,
Bogdan Józef RZOŃCA
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 28 356, KW PiS,
Tomasz Piotr RZYMKOWSKI
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 11 977, KW Kukiz,
Jarosław SACHAJKO
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 10 722, KW Kukiz,
Janusz Antoni SANOCKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 15 705, KW Kukiz,
Jacek Robert SASIN
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 43 250, KW PiS,
Marek Wacław SAWICKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 11 892, KW PSL,
Grzegorz Juliusz SCHETYNA
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 42 376, KW PO,
Joanna Izabela SCHEURING-WIELGUS
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 12 655, KW Nowoczesna,
Joanna SCHMIDT
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 35 202, KW Nowoczesna,
Anna Katarzyna SCHMIDT-RODZIEWICZ
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 16 134, KW PiS,
Łukasz Paweł SCHREIBER
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 7 291, KW PiS,
Grzegorz Zenon SCHREIBER
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 15 948, KW PiS,
Jarosław Daniel SELLIN
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 34 997, KW PiS,
Edward SIARKA
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 13 953, KW PiS,
Anna Maria SIARKOWSKA
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 12 073, KW Kukiz,
Krystyna Mieczysława SIBIŃSKA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 6 868, KW PO,
Tomasz SIEMONIAK
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 30 786, KW PO,
Krzysztof Serafin SITARSKI
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 12 127, KW Kukiz,
Krystyna SKOWROŃSKA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 23 576, KW PO,
Wojciech SKURKIEWICZ
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 058, KW PiS,
Paweł Juliusz SKUTECKI
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 11 089, KW Kukiz,
Andrzej SMIRNOW
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 5 572, KW PiS,
Kazimierz SMOLIŃSKI
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 12 424, KW PiS,
Anna Elżbieta SOBECKA
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 16 269, KW PiS,
Czesław Stanisław SOBIERAJSKI
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 5 014, KW PiS,
Artur SOBOŃ
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 16 643, KW PiS,
Bogusław Andrzej SONIK
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 11 715, KW PO,
Zbigniew SOSNOWSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 7 230, KW PSL,
Andrzej Stanisław SOŚNIERZ
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 23 809, KW PiS,
Marek Jan SOWA
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 20 867, KW PO,
Lech Stanisław SPRAWKA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 15 713, KW PiS,
Mirosława Agnieszka STACHOWIAK-RÓŻECKA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 41 296, KW PiS,
Dariusz Karol STARZYCKI
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 9 039, KW PiS,
Michał Józef STASIŃSKI
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 12 017, KW Nowoczesna,
Jarosław Piotr STAWIARSKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 15 807, KW PiS,
Elżbieta Krystyna STĘPIEŃ
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 10 041, KW Nowoczesna,
Mirosław Tadeusz SUCHOŃ
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 13 357, KW Nowoczesna,
Marek Witold SUSKI
okręg 17 Radom, głosy w okr. 36 542, KW PiS,
Paweł SUSKI
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 5 702, KW PO,
Artur Lesław SZAŁABAWKA
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 7 024, KW PiS,
Wojciech Piotr SZARAMA
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 34 979, KW PiS,
Michał Roch SZCZERBA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 4 919, KW PO,
Józefa SZCZUREK-ŻELAZKO
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 15 635, KW PiS,
Jolanta Irena SZCZYPIŃSKA
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 31 013, KW PiS,
Paweł Maciej SZEFERNAKER
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 6 991, KW PiS,
Jan Włodzimierz SZEWCZAK
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 7 863, KW PiS,
Jarosław Piotr SZLACHETKA
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 9 142, KW PiS,
Andrzej SZLACHTA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 24 365, KW PiS,
Adam Stanisław SZŁAPKA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 12 539, KW Nowoczesna,
Paweł SZRAMKA
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 13 552, KW Kukiz,
Krzysztof SZULOWSKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 9 019, KW PiS,
Krystyna Maria SZUMILAS
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 14 533, KW PO,
Stanisław SZWED
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 46 220, KW PiS,
Halina Maria SZYDEŁKO
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 10 483, KW PiS,
Beata Maria SZYDŁO
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 96 127, KW PiS,
Bożena Stanisława SZYDŁOWSKA
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 15 596, KW PO,
Ewa Zofia SZYMAŃSKA
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 5 712, KW PiS,
Tomasz Józef SZYMAŃSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 10 399, KW PO,
Szymon Andrzej SZYNKOWSKI VEL SĘK
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 8 676, KW PiS,
Jan Feliks SZYSZKO
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 15 015, KW PiS,
Agnieszka ŚCIGAJ
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 17 630, KW Kukiz,
Iwona Elżbieta ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 21 424, KW PO,
Janusz Józef ŚNIADEK
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 26 671, KW PiS,
Jacek ŚWIAT
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 17 281, KW PiS,
Marcin ŚWIĘCICKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 8 329, KW PO,
Dominik TARCZYŃSKI
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 7 475, KW PiS,
Krzysztof Józef TCHÓRZEWSKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 26 372, KW PiS,
Robert TELUS
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 18 670, KW PiS,
Ryszard Iwon TERLECKI
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 7 913, KW PiS,
Grzegorz Józef TOBISZOWSKI
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 36 422, KW PiS,
Genowefa TOKARSKA
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 4 606, KW PSL,
Ewa TOMASZEWSKA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 5 114, KW PiS,
Jacek Jerzy TOMCZAK
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 10 687, KW PO,
Cezary Józef TOMCZYK
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 26 781, KW PO,
Tomasz Kazimierz TOMCZYKIEWICZ
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 10 814, KW PO,
Krzysztof TRUSKOLASKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 14 141, KW Nowoczesna,
Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 47 080, KW PO,
Sylwester Karol TUŁAJEW
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 17 289, KW PiS,
Stanisław TYSZKA
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 14 670, KW Kukiz,
Robert TYSZKIEWICZ
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 19 453, KW PO,
Jarosław Piotr URBANIAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 14 218, KW PO,
Piotr Marcin URUSKI
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 11 200, KW PiS,
Piotr Michał UŚCIŃSKI
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 6 679, KW PiS,
Teresa Anna WARGOCKA
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 8 567, KW PiS,
Robert Piotr WARWAS
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 11 998, KW PiS,
Jan Marek WARZECHA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 15 240, KW PiS,
Anna WASILEWSKA
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 7 660, KW PO,
Małgorzata Ewa WASSERMANN
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 81 379, KW PiS,
Witold Jan WASZCZYKOWSKI
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 32 909, KW PiS,
Maciej Roman WĄSIK
okręg 16 Płock, głosy w okr. 9 977, KW PiS,
Rafał WEBER
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 17 359, KW PiS,
Monika WIELICHOWSKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 8 621, KW PO,
Ryszard Jan WILCZYŃSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 8 440, KW PO,
Wojciech WILK
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 6 348, KW PO,
Jacek WILK
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 2 420, KW Kukiz,
Jerzy Zbigniew WILK
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 14 904, KW PiS,
Robert Artur WINNICKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 11 802, KW Kukiz,
Mariusz Sebastian WITCZAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 25 525, KW PO,
Elżbieta Barbara WITEK
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 22 168, KW PiS,
Grzegorz Michał WOJCIECHOWSKI
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 21 163, KW PiS,
Michał Jan WOJTKIEWICZ
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 13 230, KW PiS,
Tadeusz Jacek WOŹNIAK
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 11 011, KW PiS,
Grzegorz Adam WOŹNIAK
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 16 516, KW PiS,
Michał Marek WÓJCIK
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 7 652, KW PiS,
Marek Krzysztof WÓJCIK
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 8 028, KW PO,
Rafał Piotr WÓJCIKOWSKI
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 9 135, KW Kukiz,
Kornelia Konstancja WRÓBLEWSKA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 3 945, KW Nowoczesna,
Krystyna Małgorzata WRÓBLEWSKA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 9 426, KW PiS,
Bartłomiej Piotr WRÓBLEWSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 14 108, KW PiS,
Małgorzata Maria WYPYCH
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 7 496, KW PiS,
Marek Tadeusz ZAGÓRSKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 19 018, KW PiS,
Anna Elżbieta ZALEWSKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 22 402, KW PiS,
Krzysztof Piotr ZAREMBA
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 7 857, KW PiS,
Artur Jarosław ZASADA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 5 821, KW PiS,
Sławomir ZAWIŚLAK
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 25 236, KW PiS,
Łukasz ZBONIKOWSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 8 949, KW PiS,
Witold Maciej ZEMBACZYŃSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 12 699, KW Nowoczesna,
Marian ZEMBALA
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 53 610, KW PO,
Piotr ZGORZELSKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 8 070, KW PSL,
Jarosław ZIELIŃSKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 28 865, KW PiS,
Wojciech Stanisław ZIEMNIAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 12 043, KW PO,
Zbigniew Tadeusz ZIOBRO
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 67 238, KW PiS,
Szymon Jerzy ZIÓŁKOWSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 29 760, KW PO,
Maria ZUBA
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 6 940, KW PiS,
Wojciech Michał ZUBOWSKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 10 802, KW PiS,
Małgorzata Grażyna ZWIERCAN
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 11 822, KW Kukiz,
Ireneusz ZYSKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 7 725, KW Kukiz,
Jacek ŻALEK
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 12 370, KW PiS,
Stanisław ŻMIJAN
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 7 135, KW PO,
Jerzy ŻYŻYŃSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 9 289, KW PiS.

REGIOset 27.10.2015

P R Z Y P O M N I E N I E

W Y S Z U K I W A R K A