Ten serwis używa plików cookie. Więcej informacji  #  This website uses cookies. More information
Łamiący konstytucję
 
••• 2018 - Niech po dobrej zmianie nastąpi zmiana lepsza ••• Polska w antyunijnej frondzie z Czechami, Słowacją i Węgrami, nie chce rozmawiać o wspólnotowych problemach z uchodźcami ••• Trwa dopasowywanie przepisów Kodeksu wyborczego do koncepcji wyborów odpowiadającej partii trzymającej w Sejmie władzę. Teraz trzeba kolejną nowelą ustawy dopasować się do unijnej ochrony danych osobowych. Wybory samorządowe za kilka miesięcy ••• 12 czerwca Prezydent Andrzej Duda przedstawił 15 pytań, które osobiście wskazał do zapowiedzianego referendum ws. ewentualnych zmian bądź zastąpienia nową obowiązującej Konstytucji RP. Zestaw pytań dowodzi, że Prezydent dość płytko zna i rozumie rolę i treść ustawy zasadniczej ••• Psucie państwa i demokracji w Polsce niepokoi wielu Polaków, Parlament Europejski i Komisję Europejską. Trwają starania środowisk prawniczych, obywateli przeciwstawiających się polityzacji wymiaru sprawiedliwości, byłych prezydentów, premierów, ministrów spraw zagranicznych o obronę polskiej praworządności ••• Po 818 dniach od ogłoszenia przez Trybunał Konstytucyjny opublikowano wyroki dot. wskazanych niezgodności z Konstytucją przepisów nowelizacji (z grudnia 2015) i nowej ustawy o TK (z lipca 2016). W Dzienniku Ustaw z 5 czerwca 2018 r. wyroki nazwano rozstrzygnięciami wydanymi z naruszeniem przepisów. Tak odwrócono kota ogonem ••• Od 14 lat Polska jest w Unii Europejskiej. Niestety władza bieżącej kadencji systemowo oddala nas od wspólnoty bezpieczeństwa i rozwoju, pomimo że Polacy w zdecydowanej większości akceptują i doceniają naszą przynależność do UE ••• WIĘCEJ w zakładce Aktualności
Poniedziałek 25.06.2018
Warto zrozumieć
 
 Lista tematów 
POSŁOWIE w Sejmie VIII kadencji (2015-2019)

KW - komitet wyborczy: PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO - Platforma Obywatelska, Kukiz - Kukiz'15, Nowoczesna - Nowoczesna Ryszarda Petru, PSL - Polskie Stronnictwo Ludowe, MnNiem - Mniejszość Niemiecka

Adam Krzysztof ABRAMOWICZ
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 10 500, KW PiS,
Andrzej Mieczysław ADAMCZYK
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 18 514, KW PiS,
Zbigniew Czesław AJCHLER
okręg 38 Piła, głosy w okr. 7 275, KW PO,
Adam ANDRUSZKIEWICZ
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 15 668, KW Kukiz,
Waldemar Franciszek ANDZEL
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 12 021, KW PiS,
Piotr Daniel APEL
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 7 935, KW Kukiz,
Dorota Irvina ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 25 054, KW PiS,
Jan Krzysztof ARDANOWSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 18 366, KW PiS,
Iwona Ewa ARENT
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 26 377, KW PiS,
Bartosz Adam ARŁUKOWICZ
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 20 678, KW PO,
Paweł Antoni ARNDT
okręg 37 Konin, głosy w okr. 17 925, KW PO,
Marek AST
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 17 530, KW PiS,
Urszula Danuta AUGUSTYN
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 13 928, KW PO,
Joanna Wiktoria AUGUSTYNOWSKA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 9 989, KW Nowoczesna,
Tadeusz AZIEWICZ
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 6 625, KW PO,
Zbigniew BABALSKI
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 11 695, KW PiS,
Piotr Łukasz BABIARZ
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 12 950, KW PiS,
Piotr Mieczysław BABINETZ
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 10 170, KW PiS,
Wojciech Antoni BAKUN
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 9 406, KW Kukiz,
Paweł Jerzy BAŃKOWSKI
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 6 707, KW PO,
Ryszard BARTOSIK
okręg 37 Konin, głosy w okr. 8 163, KW PiS,
Barbara Halina BARTUŚ
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 20 725, KW PiS,
Mieczysław Kazimierz BASZKO
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 7 010, KW PSL,
Dariusz BĄK
okręg 17 Radom, głosy w okr. 17 961, KW PiS,
Paweł Jan BEJDA
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 6 283, KW PSL,
Włodzimierz BERNACKI
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 27 673, KW PiS,
Anna Maria BIAŁKOWSKA
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 466, KW PO,
Jerzy Feliks BIELECKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 8 510, KW PiS,
Marek BIERNACKI
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 42 586, KW PO,
Zbigniew Stanisław BIERNAT
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 3 644, KW PiS,
Mariusz BŁASZCZAK
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 73 139, KW PiS,
Magdalena Maria BŁEŃSKA
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 9 437, KW Kukiz,
Jacek BOGUCKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 9 707, KW PiS,
Jerzy Stanisław BOROWCZAK
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 16 931, KW PO,
Joanna Beata BOROWIAK
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 8 292, KW PiS,
Agata BOROWIEC
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 17 183, KW PiS,
Elżbieta Joanna BOROWSKA
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 8 115, KW Kukiz,
Bożena Teresa BORYS-SZOPA
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 7 912, KW PiS,
Krzysztof BREJZA
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 15 951, KW PO,
Joachim Stanisław BRUDZIŃSKI
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 46 918, KW PiS,
Józef BRYNKUS
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 8 615, KW Kukiz,
Barbara Ewa BUBULA
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 9 813, KW PiS,
Wojciech BUCZAK
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 18 202, KW PiS,
Waldemar Grzegorz BUDA
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 15 028, KW PiS,
Borys Piotr BUDKA
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 37 761, KW PO,
Bożenna BUKIEWICZ
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 25 715, KW PO,
Lidia Ewa BURZYŃSKA
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 9 760, KW PiS,
Małgorzata CHMIEL
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 13 346, KW PO,
Zbigniew Michał CHMIELOWIEC
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 18 197, KW PiS,
Barbara Stanisława CHROBAK
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 8 550, KW Kukiz,
Sylwester Arkadiusz CHRUSZCZ
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 11 052, KW Kukiz,
Alicja Paulina CHYBICKA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 62 211, KW PO,
Janusz Władysław CICHOŃ
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 17 864, KW PO,
Michał CIEŚLAK
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 6 331, KW PiS,
Piotr CIEŚLIŃSKI
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 7 774, KW PO,
Tomasz CIMOSZEWICZ
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 14 496, KW PO,
Tadeusz CYMAŃSKI
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 13 126, KW PiS,
Adam Zbigniew CYRAŃSKI
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 12 120, KW Nowoczesna,
Krzysztof CZABAŃSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 16 546, KW PiS,
Przemysław Maksymilian CZARNECKI
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 9 200, KW PiS,
Witold Wojciech CZARNECKI
okręg 37 Konin, głosy w okr. 26 399, KW PiS,
Arkadiusz CZARTORYSKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 24 747, KW PiS,
Anna Małgorzata CZECH
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 11 089, KW PiS,
Zofia CZERNOW
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 10 070, KW PO,
Anita CZERWIŃSKA
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 7 068, KW PiS,
Andrzej Stanisław CZERWIŃSKI
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 17 487, KW PO,
Grzegorz Karol DŁUGI
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 13 531, KW Kukiz,
Leszek DOBRZYŃSKI
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 8 738, KW PiS,
Zbigniew DOLATA
okręg 37 Konin, głosy w okr. 18 060, KW PiS,
Barbara DOLNIAK
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 15 752, KW Nowoczesna,
Ewa DROZD
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 16 312, KW PO,
Elżbieta DUDA
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 6 555, KW PiS,
Jan Wiesław DUDA
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 9 110, KW PiS,
Antoni Eugeniusz DUDA
okręg 21 Opole, głosy w okr. 8 085, KW PiS,
Artur Jerzy DUNIN
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 8 082, KW PO,
Marcin Kamil DUSZEK
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 12 783, KW PiS,
Michał Paweł DWORCZYK
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 24 935, KW PiS,
Jan Michał DZIEDZICZAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 26 665, KW PiS,
Waldy DZIKOWSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 27 991, KW PO,
Tadeusz Antoni DZIUBA
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 32 910, KW PiS,
Barbara Anna DZIUK
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 12 036, KW PiS,
Joanna FABISIAK
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 3 512, KW PO,
Jacek Eugeniusz FALFUS
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 9 439, KW PiS,
Ewa Maria FILIPIAK
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 3 915, KW PiS,
Joanna Zofia FRYDRYCH
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 5 761, KW PO,
Grzegorz Witold FURGO
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 14 247, KW Nowoczesna,
Krzysztof Jan GADOWSKI
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 11 549, KW PO,
Kinga Magdalena GAJEWSKA
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 4 820, KW PO,
Leszek Ryszard GALEMBA
okręg 37 Konin, głosy w okr. 7 708, KW PiS,
Ryszard Jerzy GALLA
okręg 21 Opole, głosy w okr. 9 623, KW MnNiem,
Elżbieta Teresa GAPIŃSKA
okręg 16 Płock, głosy w okr. 11 733, KW PO,
Kamila GASIUK-PIHOWICZ
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 19 041, KW Nowoczesna,
Zdzisław GAWLIK
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 8 414, KW PO,
Stanisław GAWŁOWSKI
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 14 264, KW PO,
Andrzej Janusz GAWRON
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 9 202, KW PiS,
Lidia Stanisława GĄDEK
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 9 082, KW PO,
Elżbieta Kazimiera GELERT
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 13 540, KW PO,
Artur Daniel GIERADA
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 5 087, KW PO,
Szymon Stanisław GIŻYŃSKI
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 24 802, KW PiS,
Teresa GLENC
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 6 354, KW PiS,
Piotr Tadeusz GLIŃSKI
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 41 697, KW PiS,
Konrad Zygmunt GŁĘBOCKI
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 11 761, KW PiS,
Tomasz Marian GŁOGOWSKI
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 8 982, KW PO,
Krzysztof GŁUCHOWSKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 9 924, KW PiS,
Marta Joanna GOLBIK
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 14 323, KW Nowoczesna,
Małgorzata Joanna GOLIŃSKA
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 7 612, KW PiS,
Kazimierz Edward GOŁOJUCH
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 19 118, KW PiS,
Jarosław Włodzimierz GONCIARZ
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 4 884, KW PiS,
Małgorzata Maria GOSIEWSKA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 13 976, KW PiS,
Jerzy Antoni GOSIEWSKI
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 5 092, KW PiS,
Jarosław Adam GOWIN
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 43 539, KW PiS,
Artur Cezary GÓRSKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 6 262, KW PiS,
Cezary Stanisław GRABARCZYK
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 26 591, KW PO,
Jan Stanisław GRABIEC
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 10 929, KW PO,
Paweł GRABOWSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 4 508, KW Kukiz,
Rafał Szymon GRUPIŃSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 29 122, KW PO,
Zbigniew GRYGLAS
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 1 011, KW Nowoczesna,
Kazimierz GWIAZDOWSKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 6 787, KW PiS,
Andrzej Witold HALICKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 13 859, KW PO,
Teresa HAŁAS
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 6 451, KW PiS,
Agnieszka Małgorzata HANAJCZYK
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 12 128, KW PO,
Bożena Katarzyna HENCZYCA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 8 599, KW PO,
Paulina HENNIG-KLOSKA
okręg 37 Konin, głosy w okr. 7 306, KW Nowoczesna,
Jolanta Emilia HIBNER
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 12 899, KW PO,
Czesław HOC
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 25 072, KW PiS,
Marek Tomasz HOK
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 17 647, KW PO,
Marcin Michał HORAŁA
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 10 546, KW PiS,
Józefa HRYNKIEWICZ
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 27 010, KW PiS,
Stanisław Tadeusz HUSKOWSKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 15 206, KW PO,
Michał JACH
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 6 183, KW PiS,
Jerzy Witold JACHNIK
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 11 654, KW Kukiz,
Patryk Tomasz JAKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 29 923, KW PiS,
Marek JAKUBIAK
okręg 16 Płock, głosy w okr. 11 131, KW Kukiz,
Wiesław Stanisław JANCZYK
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 16 349, KW PiS,
Grzegorz Piotr JANIK
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 9 355, KW PiS,
Maria Małgorzata JANYSKA
okręg 38 Piła, głosy w okr. 21 700, KW PO,
Michał JAROS
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 12 235, KW PO,
Krystian Stefan JARUBAS
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 4 379, KW PSL,
Wojciech Stefan JASIŃSKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 31 106, KW PiS,
Tomasz Janusz JASKÓŁA
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 10 952, KW Kukiz,
Andrzej JAWORSKI
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 25 875, KW PiS,
Mariusz Orion JĘDRYSEK
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 13 982, KW PiS,
Bartosz JÓZWIAK
okręg 37 Konin, głosy w okr. 8 747, KW Kukiz,
Krzysztof JURGIEL
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 44 620, KW PiS,
Norbert Jakub KACZMARCZYK
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 8 926, KW Kukiz,
Jarosław Aleksander KACZYŃSKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 202 424, KW PiS,
Piotr Marek KALETA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 6 848, KW PiS,
Bożena KAMIŃSKA
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 9 826, KW PO,
Mariusz KAMIŃSKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 29 654, KW PiS,
Michał Tomasz KAMIŃSKI
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 5 877, KW PO,
Włodzimierz Witold KARPIŃSKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 10 260, KW PO,
Mieczysław KASPRZAK
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 5 251, KW PSL,
Beata Agnieszka KEMPA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 29 877, KW PiS,
Małgorzata Maria KIDAWA-BŁOŃSKA
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 80 866, KW PO,
Marcin Piotr KIERWIŃSKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 16 271, KW PO,
Jan KILIAN
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 6 675, KW PiS,
Jan Andrzej KLAWITER
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 7 389, KW PiS,
Izabela Helena KLOC
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 43 648, KW PiS,
Joanna Grażyna KLUZIK-ROSTKOWSKA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 12 807, KW PO,
Eugeniusz KŁOPOTEK
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 9 143, KW PSL,
Sławomir KŁOSOWSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 17 048, KW PiS,
Andrzej Sławomir KOBYLARZ
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 5 168, KW Kukiz,
Paweł Bronisław KOBYLIŃSKI
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 13 905, KW Kukiz,
Magdalena Maria KOCHAN
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 8 972, KW PO,
Agnieszka Maria KOŁACZ-LESZCZYŃSKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 6 421, KW PO,
Robert Jerzy KOŁAKOWSKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 10 960, KW PiS,
Lech Antoni KOŁAKOWSKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 15 106, KW PiS,
Zbigniew Marek KONWIŃSKI
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 10 783, KW PO,
Ewa Bożena KOPACZ
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 230 894, KW PO,
Joanna Maria KOPCIŃSKA
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 17 911, KW PiS,
Adam Marek KOROL
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 28 727, KW PO,
Leszek Sylwester KORZENIOWSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 20 084, KW PO,
Roman Jacek KOSECKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 3 258, KW PO,
Władysław Marcin KOSINIAK-KAMYSZ
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 12 171, KW PSL,
Wojciech KOSSAKOWSKI
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 8 183, KW PiS,
Tomasz Tadeusz KOSTUŚ
okręg 21 Opole, głosy w okr. 11 016, KW PO,
Andrzej Tomasz KOSZTOWNIAK
okręg 17 Radom, głosy w okr. 23 521, KW PiS,
Kazimierz Jerzy KOTOWSKI
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 6 851, KW PSL,
Henryk KOWALCZYK
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 22 850, KW PiS,
Bartosz Józef KOWNACKI
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 9 044, KW PiS,
Ewa Elżbieta KOZANECKA
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 6 851, KW PiS,
Jerzy KOZŁOWSKI
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 10 587, KW Kukiz,
Maks KRACZKOWSKI
okręg 38 Piła, głosy w okr. 20 503, KW PiS,
Wiesław KRAJEWSKI
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 13 060, KW PiS,
Jarosław Karol KRAJEWSKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 4 753, KW PiS,
Leonard Seweryn KRASULSKI
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 10 194, KW PiS,
Robert KROPIWNICKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 8 439, KW PO,
Piotr Marek KRÓL
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 10 773, KW PiS,
Wojciech Piotr KRÓL
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 7 465, KW PO,
Elżbieta Małgorzata KRUK
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 43 432, KW PiS,
Anna Maria KRUPKA
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 27 568, KW PiS,
Andrzej Michał KRYJ
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 4 779, KW PiS,
Bernadeta KRYNICKA
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 7 624, KW PiS,
Marek Grzegorz KRZĄKAŁA
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 15 404, KW PO,
Henryka Krystyna KRZYWONOS-STRYCHARSKA
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 24 333, KW PO,
Dariusz Jan KUBIAK
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 8 004, KW PiS,
Krzysztof Jan KUBÓW
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 14 551, KW PiS,
Tomasz Bogusław KUCHARSKI
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 7 105, KW PO,
Marek Tadeusz KUCHCIŃSKI
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 34 558, KW PiS,
Paweł Piotr KUKIZ
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 76 675, KW Kukiz,
Jakub KULESZA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 15 058, KW Kukiz,
Józef Grzegorz KUREK
okręg 16 Płock, głosy w okr. 7 848, KW PiS,
Jacek Sławomir KURZĘPA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 5 486, KW PiS,
Anna KWIECIEŃ
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 458, KW PiS,
Marek KWITEK
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 5 636, KW PiS,
Stanisław Józef LAMCZYK
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 8 981, KW PO,
Józef LASSOTA
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 8 285, KW PO,
Tomasz Edward LATOS
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 40 288, KW PiS,
Bogdan Jan LATOSIŃSKI
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 5 369, KW PiS,
Gabriela Teresa LENARTOWICZ
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 17 823, KW PO,
Tomasz LENZ
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 21 323, KW PO,
Izabela Dorota LESZCZYNA
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 19 160, KW PO,
Józef Krzysztof LEŚNIAK
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 16 167, KW PiS,
Joanna Katarzyna LICHOCKA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 24 122, KW PiS,
Ewa LIEDER
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 23 220, KW Nowoczesna,
Krzysztof Bogdan LIPIEC
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 16 450, KW PiS,
Adam Józef LIPIŃSKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 26 199, KW PiS,
Piotr Krzysztof LIROY-MARZEC
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 22 614, KW Kukiz,
Paweł Jacek LISIECKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 6 865, KW PiS,
Radosław LUBCZYK
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 6 236, KW Nowoczesna,
Katarzyna Anna LUBNAUER
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 18 549, KW Nowoczesna,
Krzysztof Paweł ŁAPIŃSKI
okręg 38 Piła, głosy w okr. 8 114, KW PiS,
Tomasz ŁAWNICZAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 8 669, KW PiS,
Jan Zbigniew ŁOPATA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 7 750, KW PSL,
Marzena Anna MACHAŁEK
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 14 608, KW PiS,
Krzysztof MACIEJEWSKI
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 6 818, KW PiS,
Andrzej MACIEJEWSKI
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 7 899, KW Kukiz,
Antoni MACIEREWICZ
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 33 960, KW PiS,
Ewa Danuta MALIK
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 28 909, KW PiS,
Mirosław Wojciech MALISZEWSKI
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 959, KW PSL,
Beata Maria MAŁECKA-LIBERA
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 23 429, KW PO,
Maciej MAŁECKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 18 671, KW PiS,
Jerzy Wojciech MAŁECKI
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 5 513, KW PiS,
Arkadiusz MARCHEWKA
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 7 147, KW PO,
Gabriela MASŁOWSKA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 23 287, KW PiS,
Maciej Przemysław MASŁOWSKI
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 15 303, KW Kukiz,
Jerzy Marian MATERNA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 15 089, KW PiS,
Beata Anna MATEUSIAK-PIELUCHA
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 12 059, KW PiS,
Grzegorz MATUSIAK
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 17 227, KW PiS,
Andrzej Antoni MATUSIEWICZ
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 9 970, KW PiS,
Marek MATUSZEWSKI
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 13 880, KW PiS,
Kazimierz Władysław MATUSZNY
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 9 345, KW PiS,
Beata MAZUREK
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 30 365, KW PiS,
Jerzy Witold MEYSZTOWICZ
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 26 164, KW Nowoczesna,
Antoni MĘŻYDŁO
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 9 285, KW PO,
Mieczysław MIAZGA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 11 327, KW PiS,
Iwona Krystyna MICHAŁEK
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 7 485, KW PiS,
Krzysztof Stefan MICHAŁKIEWICZ
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 15 806, KW PiS,
Krzysztof MIESZKOWSKI
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 24 525, KW Nowoczesna,
Anna Maria MILCZANOWSKA
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 11 562, KW PiS,
Daniel George MILEWSKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 13 302, KW PiS,
Rajmund Tadeusz MILLER
okręg 21 Opole, głosy w okr. 8 565, KW PO,
Piotr Paweł MISIŁO
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 13 871, KW Nowoczesna,
Aldona Janina MŁYŃCZAK
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 5 189, KW PO,
Kornel Andrzej MORAWIECKI
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 26 101, KW Kukiz,
Robert Dariusz MORDAK
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 781, KW Kukiz,
Jan MOSIŃSKI
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 7 247, KW PiS,
Kazimierz Marian MOSKAL
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 24 128, KW PiS,
Andżelika Anna MOŻDŻANOWSKA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 18 776, KW PSL,
Czesław MROCZEK
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 11 901, KW PO,
Aleksander Mikołaj MRÓWCZYŃSKI
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 5 835, KW PiS,
Izabela Katarzyna MRZYGŁOCKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 8 659, KW PO,
Joanna MUCHA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 43 459, KW PO,
Arkadiusz MULARCZYK
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 36 903, KW PiS,
Killion Munzele MUNYAMA
okręg 38 Piła, głosy w okr. 6 259, KW PO,
Wojciech Piotr MURDZEK
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 5 758, KW PiS,
Arkadiusz MYRCHA
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 13 400, KW PO,
Piotr Aleksander NAIMSKI
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 20 408, KW PiS,
Anna Ewa NEMŚ
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 15 875, KW PO,
Sławomir Arkadiusz NEUMANN
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 20 514, KW PO,
Dorota NIEDZIELA
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 7 967, KW PO,
Małgorzata Barbara NIEMCZYK
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 17 741, KW PO,
Stefan Konstanty NIESIOŁOWSKI
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 29 304, KW PO,
Sławomir Witold NITRAS
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 20 930, KW PO,
Tomasz Piotr NOWAK
okręg 37 Konin, głosy w okr. 11 820, KW PO,
Włodzimierz Mieczysław NYKIEL
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 21 708, KW PO,
Mirosława NYKIEL
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 26 927, KW PO,
Norbert Piotr OBRYCKI
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 16 617, KW PO,
Marzena OKŁA-DREWNOWICZ
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 13 019, KW PO,
Paweł Bartosz OLSZEWSKI
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 14 438, KW PO,
Piotr OLSZÓWKA
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 8 174, KW PiS,
Adam OŁDAKOWSKI
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 4 983, KW PiS,
Marek OPIOŁA
okręg 16 Płock, głosy w okr. 14 708, KW PiS,
Katarzyna OSOS
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 5 749, KW PO,
Krzysztof Jan OSTROWSKI
okręg 37 Konin, głosy w okr. 9 443, KW PiS,
Jacek Piotr OSUCH
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 10 219, KW PiS,
Anna PALUCH
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 15 049, KW PiS,
Mirosław Józef PAMPUCH
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 7 787, KW Nowoczesna,
Paweł PAPKE
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 17 376, KW PO,
Błażej Łukasz PARDA
okręg 38 Piła, głosy w okr. 10 408, KW Kukiz,
Urszula Stefania PASŁAWSKA
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 6 354, KW PSL,
Krzysztof Michał PASZYK
okręg 38 Piła, głosy w okr. 3 345, KW PSL,
Jerzy Stanisław PAUL
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 12 540, KW PiS,
Zbigniew Michał PAWŁOWICZ
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 32 552, KW PO,
Krystyna PAWŁOWICZ
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 18 070, KW PiS,
Ryszard Jerzy PETRU
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 129 088, KW Nowoczesna,
Małgorzata Anna PĘPEK
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 11 733, KW PO,
Sławomir Jan PIECHOTA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 5 959, KW PO,
Danuta Róża PIETRASZEWSKA
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 11 222, KW PO,
Stanisław Jan PIĘTA
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 18 907, KW PiS,
Dariusz PIONTKOWSKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 28 378, KW PiS,
Stanisław PIOTROWICZ
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 15 747, KW PiS,
Teresa PIOTROWSKA
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 18 678, KW PO,
Kazimierz Florian PLOCKE
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 11 060, KW PO,
Jerzy Jan POLACZEK
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 18 429, KW PiS,
Piotr Stanisław POLAK
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 16 637, KW PiS,
Marek Władysław POLAK
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 3 345, KW PiS,
Agnieszka Dominika POMASKA
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 22 196, KW PO,
Jarosław PORWICH
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 10 777, KW Kukiz,
Marcin Bartosz PORZUCEK
okręg 38 Piła, głosy w okr. 6 690, KW PiS,
Jacek PROTAS
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 18 099, KW PO,
Jacek PROTASIEWICZ
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 29 922, KW PO,
Piotr Leszek PSZCZÓŁKOWSKI
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 9 382, KW PiS,
Grzegorz Paweł PUDA
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 12 262, KW PiS,
Paweł Patryk PUDŁOWSKI
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 16 716, KW Nowoczesna,
Piotr Mieczysław PYZIK
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 7 326, KW PiS,
Elżbieta RADZISZEWSKA
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 12 741, KW PiS,
Elżbieta RAFALSKA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 22 898, KW PiS,
Grzegorz Artur RANIEWICZ
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 10 485, KW PO,
Ireneusz Jacek RAŚ
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 24 543, KW PO,
Stefan Józef ROMECKI
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 7 740, KW Kukiz,
Monika Anna ROSA
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 20 126, KW Nowoczesna,
Halina Leokadia ROZPONDEK
okręg 28 Częstochowa, głosy w okr. 10 115, KW PO,
Marek RUCIŃSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 9 508, KW Nowoczesna,
Urszula Beata RUSECKA
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 16 971, KW PiS,
Leszek Jan RUSZCZYK
okręg 17 Radom, głosy w okr. 14 537, KW PO,
Dorota RUTKOWSKA
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 10 157, KW PO,
Jakub Adam RUTNICKI
okręg 38 Piła, głosy w okr. 27 916, KW PO,
Marek Zdzisław RZĄSA
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 14 562, KW PO,
Łukasz Adrian RZEPECKI
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 9 229, KW PiS,
Bogdan Józef RZOŃCA
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 28 356, KW PiS,
Tomasz Piotr RZYMKOWSKI
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 11 977, KW Kukiz,
Jarosław SACHAJKO
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 10 722, KW Kukiz,
Janusz Antoni SANOCKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 15 705, KW Kukiz,
Jacek Robert SASIN
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 43 250, KW PiS,
Marek Wacław SAWICKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 11 892, KW PSL,
Grzegorz Juliusz SCHETYNA
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 42 376, KW PO,
Joanna Izabela SCHEURING-WIELGUS
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 12 655, KW Nowoczesna,
Joanna SCHMIDT
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 35 202, KW Nowoczesna,
Anna Katarzyna SCHMIDT-RODZIEWICZ
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 16 134, KW PiS,
Łukasz Paweł SCHREIBER
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 7 291, KW PiS,
Grzegorz Zenon SCHREIBER
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 15 948, KW PiS,
Jarosław Daniel SELLIN
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 34 997, KW PiS,
Edward SIARKA
okręg 14 Nowy Sącz, głosy w okr. 13 953, KW PiS,
Anna Maria SIARKOWSKA
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 12 073, KW Kukiz,
Krystyna Mieczysława SIBIŃSKA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 6 868, KW PO,
Tomasz SIEMONIAK
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 30 786, KW PO,
Krzysztof Serafin SITARSKI
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 12 127, KW Kukiz,
Krystyna SKOWROŃSKA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 23 576, KW PO,
Wojciech SKURKIEWICZ
okręg 17 Radom, głosy w okr. 7 058, KW PiS,
Paweł Juliusz SKUTECKI
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 11 089, KW Kukiz,
Andrzej SMIRNOW
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 5 572, KW PiS,
Kazimierz SMOLIŃSKI
okręg 25 Gdańsk, głosy w okr. 12 424, KW PiS,
Anna Elżbieta SOBECKA
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 16 269, KW PiS,
Czesław Stanisław SOBIERAJSKI
okręg 30 Rybnik, głosy w okr. 5 014, KW PiS,
Artur SOBOŃ
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 16 643, KW PiS,
Bogusław Andrzej SONIK
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 11 715, KW PO,
Zbigniew SOSNOWSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 7 230, KW PSL,
Andrzej Stanisław SOŚNIERZ
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 23 809, KW PiS,
Marek Jan SOWA
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 20 867, KW PO,
Lech Stanisław SPRAWKA
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 15 713, KW PiS,
Mirosława Agnieszka STACHOWIAK-RÓŻECKA
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 41 296, KW PiS,
Dariusz Karol STARZYCKI
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 9 039, KW PiS,
Michał Józef STASIŃSKI
okręg 4 Bydgoszcz, głosy w okr. 12 017, KW Nowoczesna,
Jarosław Piotr STAWIARSKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 15 807, KW PiS,
Elżbieta Krystyna STĘPIEŃ
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 10 041, KW Nowoczesna,
Mirosław Tadeusz SUCHOŃ
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 13 357, KW Nowoczesna,
Marek Witold SUSKI
okręg 17 Radom, głosy w okr. 36 542, KW PiS,
Paweł SUSKI
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 5 702, KW PO,
Artur Lesław SZAŁABAWKA
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 7 024, KW PiS,
Wojciech Piotr SZARAMA
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 34 979, KW PiS,
Michał Roch SZCZERBA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 4 919, KW PO,
Józefa SZCZUREK-ŻELAZKO
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 15 635, KW PiS,
Jolanta Irena SZCZYPIŃSKA
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 31 013, KW PiS,
Paweł Maciej SZEFERNAKER
okręg 40 Koszalin, głosy w okr. 6 991, KW PiS,
Jan Włodzimierz SZEWCZAK
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 7 863, KW PiS,
Jarosław Piotr SZLACHETKA
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 9 142, KW PiS,
Andrzej SZLACHTA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 24 365, KW PiS,
Adam Stanisław SZŁAPKA
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 12 539, KW Nowoczesna,
Paweł SZRAMKA
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 13 552, KW Kukiz,
Krzysztof SZULOWSKI
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 9 019, KW PiS,
Krystyna Maria SZUMILAS
okręg 29 Gliwica, głosy w okr. 14 533, KW PO,
Stanisław SZWED
okręg 27 Bielsko-Biała, głosy w okr. 46 220, KW PiS,
Halina Maria SZYDEŁKO
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 10 483, KW PiS,
Beata Maria SZYDŁO
okręg 12 Chrzanów, głosy w okr. 96 127, KW PiS,
Bożena Stanisława SZYDŁOWSKA
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 15 596, KW PO,
Ewa Zofia SZYMAŃSKA
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 5 712, KW PiS,
Tomasz Józef SZYMAŃSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 10 399, KW PO,
Szymon Andrzej SZYNKOWSKI VEL SĘK
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 8 676, KW PiS,
Jan Feliks SZYSZKO
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 15 015, KW PiS,
Agnieszka ŚCIGAJ
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 17 630, KW Kukiz,
Iwona Elżbieta ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA
okręg 9 Łódź, głosy w okr. 21 424, KW PO,
Janusz Józef ŚNIADEK
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 26 671, KW PiS,
Jacek ŚWIAT
okręg 3 Wrocław, głosy w okr. 17 281, KW PiS,
Marcin ŚWIĘCICKI
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 8 329, KW PO,
Dominik TARCZYŃSKI
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 7 475, KW PiS,
Krzysztof Józef TCHÓRZEWSKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 26 372, KW PiS,
Robert TELUS
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 18 670, KW PiS,
Ryszard Iwon TERLECKI
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 7 913, KW PiS,
Grzegorz Józef TOBISZOWSKI
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 36 422, KW PiS,
Genowefa TOKARSKA
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 4 606, KW PSL,
Ewa TOMASZEWSKA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 5 114, KW PiS,
Jacek Jerzy TOMCZAK
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 10 687, KW PO,
Cezary Józef TOMCZYK
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 26 781, KW PO,
Tomasz Kazimierz TOMCZYKIEWICZ
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 10 814, KW PO,
Krzysztof TRUSKOLASKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 14 141, KW Nowoczesna,
Rafał Kazimierz TRZASKOWSKI
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 47 080, KW PO,
Sylwester Karol TUŁAJEW
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 17 289, KW PiS,
Stanisław TYSZKA
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 14 670, KW Kukiz,
Robert TYSZKIEWICZ
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 19 453, KW PO,
Jarosław Piotr URBANIAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 14 218, KW PO,
Piotr Marcin URUSKI
okręg 22 Krosno, głosy w okr. 11 200, KW PiS,
Piotr Michał UŚCIŃSKI
okręg 20 okolice Warszawy, głosy w okr. 6 679, KW PiS,
Teresa Anna WARGOCKA
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 8 567, KW PiS,
Robert Piotr WARWAS
okręg 32 Sosnowiec, głosy w okr. 11 998, KW PiS,
Jan Marek WARZECHA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 15 240, KW PiS,
Anna WASILEWSKA
okręg 35 Olsztyn, głosy w okr. 7 660, KW PO,
Małgorzata Ewa WASSERMANN
okręg 13 Kraków, głosy w okr. 81 379, KW PiS,
Witold Jan WASZCZYKOWSKI
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 32 909, KW PiS,
Maciej Roman WĄSIK
okręg 16 Płock, głosy w okr. 9 977, KW PiS,
Rafał WEBER
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 17 359, KW PiS,
Monika WIELICHOWSKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 8 621, KW PO,
Ryszard Jan WILCZYŃSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 8 440, KW PO,
Wojciech WILK
okręg 6 Lublin, głosy w okr. 6 348, KW PO,
Jacek WILK
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 2 420, KW Kukiz,
Jerzy Zbigniew WILK
okręg 34 Elbląg, głosy w okr. 14 904, KW PiS,
Robert Artur WINNICKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 11 802, KW Kukiz,
Mariusz Sebastian WITCZAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 25 525, KW PO,
Elżbieta Barbara WITEK
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 22 168, KW PiS,
Grzegorz Michał WOJCIECHOWSKI
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 21 163, KW PiS,
Michał Jan WOJTKIEWICZ
okręg 15 Tarnów, głosy w okr. 13 230, KW PiS,
Tadeusz Jacek WOŹNIAK
okręg 11 Sieradz, głosy w okr. 11 011, KW PiS,
Grzegorz Adam WOŹNIAK
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 16 516, KW PiS,
Michał Marek WÓJCIK
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 7 652, KW PiS,
Marek Krzysztof WÓJCIK
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 8 028, KW PO,
Rafał Piotr WÓJCIKOWSKI
okręg 10 Piotrków Tryb., głosy w okr. 9 135, KW Kukiz,
Kornelia Konstancja WRÓBLEWSKA
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 3 945, KW Nowoczesna,
Krystyna Małgorzata WRÓBLEWSKA
okręg 23 Rzeszów, głosy w okr. 9 426, KW PiS,
Bartłomiej Piotr WRÓBLEWSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 14 108, KW PiS,
Małgorzata Maria WYPYCH
okręg 19 m.st.Warszawa, głosy w okr. 7 496, KW PiS,
Marek Tadeusz ZAGÓRSKI
okręg 18 Siedlce, głosy w okr. 19 018, KW PiS,
Anna Elżbieta ZALEWSKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 22 402, KW PiS,
Krzysztof Piotr ZAREMBA
okręg 41 Szczecin, głosy w okr. 7 857, KW PiS,
Artur Jarosław ZASADA
okręg 8 Zielona Góra, głosy w okr. 5 821, KW PiS,
Sławomir ZAWIŚLAK
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 25 236, KW PiS,
Łukasz ZBONIKOWSKI
okręg 5 Toruń, głosy w okr. 8 949, KW PiS,
Witold Maciej ZEMBACZYŃSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 12 699, KW Nowoczesna,
Marian ZEMBALA
okręg 31 Katowice, głosy w okr. 53 610, KW PO,
Piotr ZGORZELSKI
okręg 16 Płock, głosy w okr. 8 070, KW PSL,
Jarosław ZIELIŃSKI
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 28 865, KW PiS,
Wojciech Stanisław ZIEMNIAK
okręg 36 Kalisz, głosy w okr. 12 043, KW PO,
Zbigniew Tadeusz ZIOBRO
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 67 238, KW PiS,
Szymon Jerzy ZIÓŁKOWSKI
okręg 39 Poznań, głosy w okr. 29 760, KW PO,
Maria ZUBA
okręg 33 Kielce, głosy w okr. 6 940, KW PiS,
Wojciech Michał ZUBOWSKI
okręg 1 Legnica, głosy w okr. 10 802, KW PiS,
Małgorzata Grażyna ZWIERCAN
okręg 26 Gdynia, głosy w okr. 11 822, KW Kukiz,
Ireneusz ZYSKA
okręg 2 Wałbrzych, głosy w okr. 7 725, KW Kukiz,
Jacek ŻALEK
okręg 24 Białystok, głosy w okr. 12 370, KW PiS,
Stanisław ŻMIJAN
okręg 7 Chełm, głosy w okr. 7 135, KW PO,
Jerzy ŻYŻYŃSKI
okręg 21 Opole, głosy w okr. 9 289, KW PiS.

REGIOset 27.10.2015

P R Z Y P O M N I E N I E

W Y S Z U K I W A R K A