Serwis używa plików cookie. Więcej informacji     This website uses cookies. More information


 
Województwo Mazowieckie
Ośr. adm.: WARSZAWA    
Środa 17.01.2018
Warto zrozumieć
 
 WYBORY SAMORZĄDOWE 
Kadecja 2010-2014

Radni
Henryk ANTCZAK (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 10031, poparcie 3.30% okr. 4
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Mirosław Jan AUGUSTYNIAK (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 10622, poparcie 3.45% okr. 6
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Mateusz Ryszard BAJ (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 6140, poparcie 1.82% okr. 7
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Wojciech Jan BARTELSKI (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 7363, poparcie 3.75% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Katarzyna Anna BORNOWSKA (ur. 1983)
wybrana 21.11.2010, głosów 17200, poparcie 8.75% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Leszek CELEJ (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 9237, poparcie 3.00% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Witold CHRZANOWSKI (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 6907, poparcie 2.27% okr. 4
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Paweł Piotr CZEKALSKI (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 31595, poparcie 9.35% okr. 7
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maria Bożena GAJEWSKA ** (ur. 1958)
wybrana 21.11.2010, głosów 3183, poparcie 1.05% okr. 4
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof Kamil GAWKOWSKI (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 10957, poparcie 3.60% okr. 4
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Zbigniew GOŁĄBEK (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 11029, poparcie 4.34% okr. 5
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Agnieszka Beata GÓRSKA ** (ur. 1976)
wybrana 21.11.2010, głosów 5805, poparcie 2.28% okr. 5
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Urszula Anna KIERZKOWSKA (ur. 1968)
wybrana 21.11.2010, głosów 30476, poparcie 13.90% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maria Zofia KOC (ur. 1964)
wybrana 21.11.2010, głosów 7860, poparcie 2.55% okr. 6
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jolanta Maria KOCZOROWSKA (ur. 1949)
wybrana 21.11.2010, głosów 17721, poparcie 5.24% okr. 7
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Witold Czesław KOŁODZIEJSKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 25339, poparcie 12.89% okr. 1
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Maurycy Wojciech KOMOROWSKI (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 7177, poparcie 2.12% okr. 7
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Stefan Józef KOTLEWSKI (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 9544, poparcie 3.14% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maria KOWALSKA ** (ur. 1951)
wybrana 21.11.2010, głosów 7314, poparcie 2.16% okr. 7
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Wiesława KRAWCZYK (ur. 1954)
wybrana 21.11.2010, głosów 8037, poparcie 2.64% okr. 4
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marian KRUPIŃSKI (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 11280, poparcie 3.67% okr. 6
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Tomasz Antoni KUCHARSKI (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 24475, poparcie 12.57% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Elżbieta LANC (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 12118, poparcie 3.94% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej ŁUCZYCKI (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 12559, poparcie 4.94% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Olga ŁYJAK ** (ur. 1980)
wybrana 21.11.2010, głosów 6307, poparcie 3.24% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Paweł Jerzy OBERMEYER (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 9441, poparcie 4.85% okr. 3
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Mirosław Adam ORLIŃSKI (ur. 1986)
wybrany 21.11.2010, głosów 6540, poparcie 2.15% okr. 4
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Janina Ewa ORZEŁOWSKA (ur. 1967)
wybrana 21.11.2010, głosów 15301, poparcie 4.97% okr. 6
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Bożenna Teresa PACHOLCZAK (ur. 1954)
wybrana 21.11.2010, głosów 11966, poparcie 4.70% okr. 5
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Wioletta PAPROCKA-ŚLUSARSKA (ur. 1983)
wybrana 21.11.2010, głosów 17283, poparcie 8.88% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek Zdzisław PAPUGA (ur. 1953)
wybrany 21.11.2010, głosów 14225, poparcie 4.21% okr. 7
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Krzysztof PIECHOTA ** (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 2595, poparcie 0.77% okr. 7
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Katarzyna Maria PIEKARSKA (ur. 1967)
wybrana 21.11.2010, głosów 42080, poparcie 21.41% okr. 1
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Grzegorz Jarosław PIETRUCZUK (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 14314, poparcie 6.53% okr. 2
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Leszek Janusz PRZYBYTNIAK (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 10286, poparcie 4.04% okr. 5
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Benedykt PSZCZÓŁKOWSKI (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 6693, poparcie 2.20% okr. 4
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ludwik Jerzy RAKOWSKI (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 29643, poparcie 13.52% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jan REJCZAK ** (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 6817, poparcie 2.68% okr. 5
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Leszek REJMER (ur. 1965)
wybrany 21.11.2010, głosów 8033, poparcie 3.16% okr. 5
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Janina Sabina ROGG (ur. 1950)
wybrana 21.11.2010, głosów 17476, poparcie 8.98% okr. 3
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Barbara RUDZIŃSKA-MĘKAL (ur. 1969)
wybrana 21.11.2010, głosów 4046, poparcie 1.20% okr. 7
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Stanisław RYBSKI (ur. 1948)
wybrany 21.11.2010, głosów 9785, poparcie 3.18% okr. 6
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Erwina Lilia RYŚ-FERENS (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 8162, poparcie 2.42% okr. 7
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Krzysztof Piotr SKOLIMOWSKI ** (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 6929, poparcie 3.52% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej SNARSKI ** (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 1501, poparcie 0.68% okr. 2
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Adam Krzysztof STRUZIK (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 85086, poparcie 27.97% okr. 4
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Karol TCHÓRZEWSKI (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 29314, poparcie 9.52% okr. 6
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ewa TOMASZEWSKA (ur. 1947)
wybrana 21.11.2010, głosów 10223, poparcie 4.66% okr. 2
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Urszula Małgorzata URANOWSKA-MUSZYŃSKA (ur. 1966)
wybrana 21.11.2010, głosów 11989, poparcie 5.47% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Martyna Magdalena WOJCIECHOWSKA (ur. 1980)
wybrana 21.11.2010, głosów 3307, poparcie 0.98% okr. 7
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof Jan ŻOCHOWSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 8180, poparcie 2.66% okr. 6
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ



Sejmik Województwa
Mazowieckiego
Województwo samorządowe
5242911 - liczba mieszkańców

W WYBORACH 2010 r.:
51 - liczba mandatów,
975 - liczba kandydatów na radnych,
7 - liczba okręgów,
4151659 - liczba osób uprawnionych do głosowania,
2110815 - liczba osób głosujących,
51% - frekwencja wyborcza,
49 - średni wiek wybranych radnych (w 2011 r.).

* Jeżeli w danym okręgu (okręgach) liczba zarejestrowanych kandydatów była mniejsza lub równa liczbie mandatów - wybór odbywał się bez głosowania. Zasada ta nie dotyczy wyborów wójta, burmistrza i prezydenta miasta.

** Wakujący mandat został obsadzony w czasie trwania kadencji.

W okręgach wielomandatowych suma procentowego poparcia dla kandydatów tam wybranych może przekraczać 100.

Informacje o zmianach w trakcie kadencji na stronie Państwowej Komisji Wyborczej www.pkw.gov.pl oraz miejscowego BIP.

Dane wg informacji PKW i obliczenia własne REGIOsetu.

2001strona główna portalu...2016
© edytor serwis sp. z o.o.
Wszelkie prawa
zastrzeżone