Serwis używa plików cookie. Więcej informacji     This website uses cookies. More information


 
Powiat Gdański
Ośr. adm.: PRUSZCZ GDAŃSKI   Województwo: Pomorskie
Czwartek 26.04.2018
Warto zrozumieć
 
 WYBORY SAMORZĄDOWE 
Kadecja 2010-2014

Radni
Dorota Irena BĄK (ur. 1962)
wybrana 21.11.2010, głosów 871, poparcie 16.54% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Barbara Małgorzata BIEDRZYCKA (ur. 1952)
wybrana 21.11.2010, głosów 729, poparcie 11.24% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Cezary Czesław BIENIASZ-KRZYWIEC (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 981, poparcie 15.12% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Anna Wacława BURZYMSKA (ur. 1943)
wybrana 21.11.2010, głosów 882, poparcie 18.01% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marian CICHON (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 1208, poparcie 24.66% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Bogdan DOMBROWSKI (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 1202, poparcie 22.72% okr. 2
KWW WSPÓLNY POWIAT 2010
Wojciech Mieczysław ETMAŃSKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 605, poparcie 11.49% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ewa Maria GRABOWSKA (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 526, poparcie 9.94% okr. 2
KWW WSPÓLNY POWIAT 2010
Jarosław KARNATH (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 1178, poparcie 13.15% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Kazimierz Józef KLOKA (ur. 1957)
wybrany 21.11.2010, głosów 591, poparcie 6.60% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Bożena Grażyna MIELEWCZYK (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 372, poparcie 7.06% okr. 4
KWW WSPÓLNY POWIAT 2010
Leszek NAWROT (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 570, poparcie 8.79% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ryszard Jan NOWAK (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 251, poparcie 5.12% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zbigniew NOWAK (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 610, poparcie 6.81% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Wacław PASTUSZEK (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 874, poparcie 13.47% okr. 5
KWW WSPÓLNY POWIAT 2010
Bernard Piotr PAWLAK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 321, poparcie 6.07% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zygmunt Marek RZANIECKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 485, poparcie 5.41% okr. 1
KWW WSPÓLNY POWIAT 2010
Danuta Teresa SIKORA (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 585, poparcie 6.53% okr. 1
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mateusz SROKA (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 372, poparcie 7.06% okr. 4
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Michał Jan TREMBACZ (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 1176, poparcie 13.13% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Mariusz ZIĘBA (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 328, poparcie 6.20% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP



Rada Powiatu
Gdańskiego
Powiat ziemski samorządowy
95710 - liczba mieszkańców

W WYBORACH 2010 r.:
21 - liczba mandatów,
135 - liczba kandydatów na radnych,
5 - liczba okręgów,
72889 - liczba osób uprawnionych do głosowania,
33131 - liczba osób głosujących,
45% - frekwencja wyborcza,
50 - średni wiek wybranych radnych (w 2011 r.).

* Jeżeli w danym okręgu (okręgach) liczba zarejestrowanych kandydatów była mniejsza lub równa liczbie mandatów - wybór odbywał się bez głosowania. Zasada ta nie dotyczy wyborów wójta, burmistrza i prezydenta miasta.

** Wakujący mandat został obsadzony w czasie trwania kadencji.

W okręgach wielomandatowych suma procentowego poparcia dla kandydatów tam wybranych może przekraczać 100.

Informacje o zmianach w trakcie kadencji na stronie Państwowej Komisji Wyborczej www.pkw.gov.pl oraz miejscowego BIP.

Dane wg informacji PKW i obliczenia własne REGIOsetu.

2001strona główna portalu...2016
© edytor serwis sp. z o.o.
Wszelkie prawa
zastrzeżone