Serwis używa plików cookie. Więcej informacji     This website uses cookies. More information


 
Miasto Gmina Powiat Gdańsk
Województwo: Pomorskie    
Wtorek 24.04.2018
Warto zrozumieć
 
 WYBORY SAMORZĄDOWE 
Kadecja

Prezydent
Paweł Bogdan ADAMOWICZ (ur. 1965)
wykształcenie wyższe, wybrany ponownie 21.11.2010
poparcie 53.78% 75710 głosów.
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Radni
Jolanta Maria BANACH (ur. 1959)
wybrana 21.11.2010, głosów 2542, poparcie 7.96% okr. 2
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Wojciech Stanisław BŁASZKOWSKI (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 2324, poparcie 11.62% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr BORAWSKI (ur. 1983)
wybrany 21.11.2010, głosów 775, poparcie 3.08% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek BUMBLIS (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 1018, poparcie 3.19% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Małgorzata CHMIEL (ur. 1953)
wybrana 21.11.2010, głosów 6754, poparcie 26.84% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Paweł Marcin CZERNIEWSKI (ur. 1977)
wybrany 21.11.2010, głosów 1585, poparcie 6.76% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Aleksandra Maria DULKIEWICZ (ur. 1979)
wybrana 21.11.2010, głosów 2534, poparcie 7.93% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Beata Elżbieta DUNAJEWSKA-DASZCZYŃSKA (ur. 1966)
wybrana 21.11.2010, głosów 1025, poparcie 5.62% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr Adam DZIK (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 2721, poparcie 11.61% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jaromir Jerzy FALANDYSZ (ur. 1984)
wybrany 21.11.2010, głosów 1389, poparcie 7.62% okr. 1
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Żaneta Beata GERYK (ur. 1970)
wybrana 21.11.2010, głosów 2716, poparcie 10.79% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr GIERSZEWSKI (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 2148, poparcie 9.16% okr. 3
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jarosław Władysław GORECKI (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 2077, poparcie 8.25% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr Grzegorz GRZELAK (ur. 1982)
wybrany 21.11.2010, głosów 1338, poparcie 4.19% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Wiesław KAMIŃSKI (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 2252, poparcie 11.26% okr. 4
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Lech Artur KAŹMIERCZYK (ur. 1969)
wybrany 21.11.2010, głosów 1515, poparcie 8.31% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Kazimierz Marian KORALEWSKI (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 2330, poparcie 7.29% okr. 2
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Maciej Damian KRUPA (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 2508, poparcie 12.54% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Halina LEMAN (ur. 1960)
wybrana 21.11.2010, głosów 1841, poparcie 9.20% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maciej Antoni LISICKI (ur. 1963)
wybrany 21.11.2010, głosów 2838, poparcie 12.11% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Maria Bożena MAŁKOWSKA (ur. 1947)
wybrana 21.11.2010, głosów 1766, poparcie 7.53% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Szymon Paweł MOŚ (ur. 1987)
wybrany 21.11.2010, głosów 1272, poparcie 6.18% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Adam Józef NIERODA ** (ur. 1984)
wybrany 21.11.2010, głosów 751, poparcie 2.35% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Bogdan Marian OLESZEK (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 2598, poparcie 8.13% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Agnieszka Maria OWCZARCZAK (ur. 1979)
wybrana 21.11.2010, głosów 4195, poparcie 20.39% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Przemysław RYŚ (ur. 1979)
wybrany 21.11.2010, głosów 1129, poparcie 5.49% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Piotr Andrzej SKIBA (ur. 1973)
wybrany 21.11.2010, głosów 2270, poparcie 11.03% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marcin Karol SKWIERAWSKI (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 1907, poparcie 10.46% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Dariusz SŁODKOWSKI (ur. 1986)
wybrany 21.11.2010, głosów 1538, poparcie 8.43% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Grzegorz Jan STRZELCZYK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 2209, poparcie 10.74% okr. 5
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jacek Włodzimierz TEODORCZYK (ur. 1947)
wybrany 21.11.2010, głosów 2929, poparcie 11.64% okr. 6
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof Józef WIECKI (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 744, poparcie 4.08% okr. 1
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Beata Małgorzata WIERZBA (ur. 1973)
wybrana 21.11.2010, głosów 2018, poparcie 6.32% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Mirosław ZDANOWICZ (ur. 1938)
wybrany 21.11.2010, głosów 2059, poparcie 10.29% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP



Rada Miasta
Gdańska
Miasto gmina na prawach powiatu
456967 - liczba mieszkańców

W WYBORACH 2010 r.:
34 - liczba mandatów,
382 - liczba kandydatów na radnych,
7 - liczba kandydatów na prezydenta,
6 - liczba okręgów,
359848 - liczba osób uprawnionych do głosowania,
143007 - liczba osób głosujących,
40% - frekwencja wyborcza,
44 - średni wiek wybranych radnych (w 2011 r.).

* Jeżeli w danym okręgu (okręgach) liczba zarejestrowanych kandydatów była mniejsza lub równa liczbie mandatów - wybór odbywał się bez głosowania. Zasada ta nie dotyczy wyborów wójta, burmistrza i prezydenta miasta.

** Wakujący mandat został obsadzony w czasie trwania kadencji.

W okręgach wielomandatowych suma procentowego poparcia dla kandydatów tam wybranych może przekraczać 100.

Informacje o zmianach w trakcie kadencji na stronie Państwowej Komisji Wyborczej www.pkw.gov.pl oraz miejscowego BIP.

Dane wg informacji PKW i obliczenia własne REGIOsetu.

2001strona główna portalu...2016
© edytor serwis sp. z o.o.
Wszelkie prawa
zastrzeżone