Serwis używa plików cookie. Więcej informacji     This website uses cookies. More information
Łamiący konstytucję

 
Województwo Łódzkie
Ośr. adm.: ŁÓDŹ    
Wtorek 23.10.2018
Warto zrozumieć
 
 WYBORY SAMORZĄDOWE 
Kadecja 2010-2014

Radni
Sylwia Anna ADAMCZEWSKA (ur. 1987)
wybrana 21.11.2010, głosów 5930, poparcie 6.29% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Artur Jan BAGIEŃSKI (ur. 1971)
wybrany 21.11.2010, głosów 19986, poparcie 14.51% okr. 6
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Andrzej BARAŃSKI (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 9936, poparcie 7.21% okr. 6
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Marcin Andrzej BUGAJSKI (ur. 1978)
wybrany 21.11.2010, głosów 9763, poparcie 10.36% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Franciszek CHOWIS (ur. 1955)
wybrany 21.11.2010, głosów 8694, poparcie 4.24% okr. 4
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Włodzimierz FISIAK (ur. 1961)
wybrany 21.11.2010, głosów 20855, poparcie 19.67% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Radosław Władysław GAJDA (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 12673, poparcie 9.62% okr. 3
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wiesław GARSTKA ** (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 5755, poparcie 4.37% okr. 3
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Świętosław Stanisław GOŁEK (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 8812, poparcie 6.69% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Robert GÓRCZYŃSKI (ur. 1974)
wybrany 21.11.2010, głosów 5645, poparcie 4.29% okr. 3
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Anna Małgorzata GRABEK (ur. 1974)
wybrana 21.11.2010, głosów 8287, poparcie 6.02% okr. 6
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Piotr GRABOWSKI (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 18833, poparcie 11.11% okr. 5
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Agata Monika GRZESZCZYK ** (ur. 1989)
wybrana 21.11.2010, głosów 3063, poparcie 2.89% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jakub JĘDRZEJCZAK (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 5474, poparcie 3.23% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Danuta KAŁUZIŃSKA (ur. 1952)
wybrana 21.11.2010, głosów 12635, poparcie 7.45% okr. 5
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Anna Bogda KAMIŃSKA (ur. 1954)
wybrana 21.11.2010, głosów 11124, poparcie 11.80% okr. 2
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Monika Anna KILAR-BŁASZCZYK (ur. 1977)
wybrana 21.11.2010, głosów 4189, poparcie 3.18% okr. 3
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dariusz KLIMCZAK (ur. 1980)
wybrany 21.11.2010, głosów 12160, poparcie 8.83% okr. 6
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Iwona Edyta KOPERSKA (ur. 1973)
wybrana 21.11.2010, głosów 5730, poparcie 2.80% okr. 4
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ewa KRALKOWSKA ** (ur. 1941)
wybrana 21.11.2010, głosów 3861, poparcie 3.64% okr. 1
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Cezary Jarosław KRAWCZYK (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 5725, poparcie 4.16% okr. 6
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Włodzimierz Stanisław KULA (ur. 1966)
wybrany 21.11.2010, głosów 12359, poparcie 7.29% okr. 5
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Marek Marian MAZUR (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 10312, poparcie 6.08% okr. 5
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Elżbieta Renata NAWROCKA (ur. 1964)
wybrana 21.11.2010, głosów 8464, poparcie 4.13% okr. 4
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Irena Maria NOWACKA (ur. 1950)
wybrana 21.11.2010, głosów 15208, poparcie 7.42% okr. 4
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Anna Barbara RABIEGA (ur. 1954)
wybrana 21.11.2010, głosów 5102, poparcie 4.81% okr. 1
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Ilona Maria RAFALSKA (ur. 1973)
wybrana 21.11.2010, głosów 6262, poparcie 4.75% okr. 3
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Halina Barbara ROSIAK (ur. 1950)
wybrana 21.11.2010, głosów 12983, poparcie 12.25% okr. 1
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dorota Helena RYL (ur. 1961)
wybrana 21.11.2010, głosów 5381, poparcie 2.63% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Wiesław Wojciech STASIAK (ur. 1945)
wybrany 21.11.2010, głosów 10067, poparcie 4.91% okr. 4
KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Witold Heronim STĘPIEŃ (ur. 1956)
wybrany 21.11.2010, głosów 14474, poparcie 7.07% okr. 4
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Jolanta SZYMAŃSKA ** (ur. 1963)
wybrana 21.11.2010, głosów 3795, poparcie 1.85% okr. 4
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mieczysław TEODORCZYK (ur. 1950)
wybrany 21.11.2010, głosów 9009, poparcie 9.56% okr. 2
KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Witold Jacek WITCZAK (ur. 1967)
wybrany 21.11.2010, głosów 5660, poparcie 3.34% okr. 5
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek Konstanty WŁÓKA (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 4453, poparcie 2.63% okr. 5
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bożena Maria ZIEMNIEWICZ ** (ur. 1956)
wybrana 21.11.2010, głosów 4966, poparcie 5.27% okr. 2
KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP



Sejmik Województwa
Łódzkiego
Województwo samorządowe
2534357 - liczba mieszkańców

W WYBORACH 2010 r.:
36 - liczba mandatów,
585 - liczba kandydatów na radnych,
6 - liczba okręgów,
2064264 - liczba osób uprawnionych do głosowania,
959392 - liczba osób głosujących,
46% - frekwencja wyborcza,
49 - średni wiek wybranych radnych (w 2011 r.).

* Jeżeli w danym okręgu (okręgach) liczba zarejestrowanych kandydatów była mniejsza lub równa liczbie mandatów - wybór odbywał się bez głosowania. Zasada ta nie dotyczy wyborów wójta, burmistrza i prezydenta miasta.

** Wakujący mandat został obsadzony w czasie trwania kadencji.

W okręgach wielomandatowych suma procentowego poparcia dla kandydatów tam wybranych może przekraczać 100.

Informacje o zmianach w trakcie kadencji na stronie Państwowej Komisji Wyborczej www.pkw.gov.pl oraz miejscowego BIP.

Dane wg informacji PKW i obliczenia własne REGIOsetu.

2001strona główna portalu...2018
© edytor serwis sp. z o.o.
Wszelkie prawa
zastrzeżone