Kadecja 2010-2014
Radni
Norbert Tomasz BIEŃ (ur. 1960)
wybrany 21.11.2010, głosów 879, poparcie 13.31% okr. 2
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI OLKUSKIEJ PRZYMIERZE
Marcin Michał COCKIEWICZ (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 518, poparcie 7.18% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Krzysztof Stanisław DĄBROWSKI (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 876, poparcie 13.27% okr. 2
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jerzy Marian GÓRNICKI (ur. 1946)
wybrany 21.11.2010, głosów 397, poparcie 3.02% okr. 3
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI OLKUSKIEJ PRZYMIERZE
Robert Cezary HERZYK (ur. 1962)
wybrany 21.11.2010, głosów 821, poparcie 4.26% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Henryk KIECA (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 842, poparcie 6.41% okr. 3
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Robert Adam KOZŁOWSKI (ur. 1964)
wybrany 21.11.2010, głosów 723, poparcie 5.50% okr. 3
• KWW SAMORZĄD 2007-2013
Jerzy Antoni KWAŚNIEWSKI (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 512, poparcie 2.65% okr. 1
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI OLKUSKIEJ PRZYMIERZE
Jan ORKISZ (ur. 1954)
wybrany 21.11.2010, głosów 1423, poparcie 7.38% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Jacek Piotr OSUCH (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 1587, poparcie 8.23% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej Jan OSUCH ** (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 264, poparcie 4.00% okr. 2
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Edmund PĘGIEL (ur. 1944)
wybrany 21.11.2010, głosów 564, poparcie 7.82% okr. 4
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Paweł Marcin PIASNY (ur. 1975)
wybrany 21.11.2010, głosów 986, poparcie 5.11% okr. 1
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI OLKUSKIEJ PRZYMIERZE
Barbara Zofia RZOŃCA ** (ur. 1966)
wybrana 21.11.2010, głosów 411, poparcie 5.70% okr. 4
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zdzisław SKOCZYŃ ** (ur. 1949)
wybrany 21.11.2010, głosów 310, poparcie 2.36% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Waldemar Kazimierz SMOTER (ur. 1970)
wybrany 21.11.2010, głosów 357, poparcie 2.72% okr. 3
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Zygmunt SOLECKI (ur. 1951)
wybrany 21.11.2010, głosów 371, poparcie 1.92% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jerzy Józef SOŚNIERZ ** (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 295, poparcie 2.25% okr. 3
• KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Leszek Edmund STENCEL (ur. 1959)
wybrany 21.11.2010, głosów 244, poparcie 3.38% okr. 4
• KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA ZIEMI OLKUSKIEJ PRZYMIERZE
Zdzisława SZCZYGIEŁ (ur. 1957)
wybrana 21.11.2010, głosów 517, poparcie 2.68% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Andrzej Janusz WÓJCIK (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 404, poparcie 2.09% okr. 1
• KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Danek ZIARNO ** (ur. 1958)
wybrany 21.11.2010, głosów 446, poparcie 2.31% okr. 1
• KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Czesław Stanisław ŻAK (ur. 1952)
wybrany 21.11.2010, głosów 883, poparcie 4.58% okr. 1
• KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ